Ви тут: Головна Про Інститут Події Баскетбольна боротьба за університетську першість

Баскетбольна боротьба за університетську першість

У спортивному залі головного корпусу Київського університету імені Бориса Грінченка 7 квітня о 15.15 відбувся баскетбольний матч за університетську першість між командами Гуманітарного інституту та Інституту суспільства.
Головним суддею був викладач кафедри фізичного виховання Пушкарьов Юрій Віталійович - тренер загальноуніверситетської баскетбольної команди.
Напружена гра, запекла боротьба двох сильних команд, океани емоцій не давали вболівальникам всидіти на місці. Ініціативу одразу перехопив Інститут суспільства, забивши на перших трьох хвилинах два очки. Проте, команда Гуманітарного інституту швидко встигла надати атаку-відповідь, вирівнявши рахунок.
Майже всю першу четверть хлопці з Інституту суспільства вигравали в середньому на 2-4 очки. Варто зазначити, що у команді Гуманітарного інституту грала дівчина, Тетяна Глоба (студентка 1 курсу спеціальності журналістика), яка була єдиною представницею прекрасної жіночої статі на полі. Вона показала справжній майстер-клас, затятим хлопцям, забивши 3-очковий кидок. Глядачі були вражені від такої несамовитої боротьби тендітної дівчини. Проте, у другій четверті, як би Гуманітарний інститут не намагався зрівняти рахунок та вирватися вперед, команда Інституту суспільства все ж перетягла «ковдру на себе».
Матч був завершений рахунком 29:25, на користь Інституту суспільства.
Гравець команди-переможця, Роман Буденко описав «смак перемоги» яскраво та емоційно: « Я впевнений у собі та у своїй команді. Наш інститут перемагав 2 роки поспіль, тож і на далі, ми будемо старатися. Сподіваюсь на майбутні перемоги!»
Не можна було оминути увагою і коментар Тетяни Глоби після поразки у грі: «Ми робили все, що було в наших силах. Команда Інституту суспільства дійсно була сильнішою. Вітаємо їх з перемогою!»
Приєднуємося до вітань! Хотілося би побажати гравцям удачі, спортивного азарту та найголовнішого – ігор без травм!

Текст: Єрункова Єлизавета (ЖУРб-1-14-4.0д) та Піскор Юлія
Фото: Піскор Юлія