Ви тут: Головна Про Інститут Події Надії української журналістики

Надії української журналістики

20-23 травня  відбувся ХІХ Міжнародний конкурс-фестиваль дитячо-юнацької журналістики «Прес-весна на Дніпрових схилах», партнером якого став Київський університет імені Бориса Грінченка
Нарешті кафедру журналістики та нових медіа запросили на грандіозну подію - Міжнародний фестиваль майбутніх журналістів.  Учасників - понад 3000 зі всієї України та закордонні гості. Ми – партнери. Юрій Нестеряк та Аліна Лісневська прийняли участь в прес-конференції та вручили на сцені сертифікати участі в соціальному проекті Університету Грінченка "З Києвом і для Києва". Раніше  майбутні журналісти побували на тренінгу з медіабезпеки, який проводила старший викладач кафедри Оксана Одаренко.  Атмосфера фестивалю – феєрична! Дякуємо головному організатору, керівнику агенства ЮН-ПРЕС Кївського палацу дітей та юнацтва  Надії  Іллюк за запрошення!
Кафедра журналістики та нових медіа

Ви тут: Головна Про Інститут Події Надії української журналістики