Ви тут: Головна Про Інститут Події Урбаністичні студії: міждисциплінарний підхід

Урбаністичні студії: міждисциплінарний підхід

У межах Фестивалю науки 19 травня 2016 р. в Інституті суспільства відбувся Всеукраїнський науковий колоквіум «Феномен міста: вітчизняний та зарубіжний досвід», учасниками якого стали команди Київського університету імені Бориса Грінченка, Харківського національного педагогічного університету ім. Г. Сковороди, Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка, Чернігівського національного педагогічного університету імені Т. Г. Шевченка. Гуманітарний інститут Університету Грінченка представила команда у складі професора кафедри української літератури і компаративістики Олени Олександрівни Бровко, аспірантки спеціальності «Теорія літератури» Вікторії Тростогон, магістрантки спеціальності «Українська мова і література» Юлії Огарь, студентки напряму підготовки «Філологія (українська мова і література» Ольги Дорошенко.
Кафедри української літератури і компаративістики вдячна колективу навчально-виробничого комплексу «АстудіЯ» та доценту кафедри журналістики і нових медій Аліні Леонідівні Лісневській за допомогу.
Дякуємо організаторові колоквіуму – доктору історичних наук, професорові Оксані Олексіївні Салаті.
Текст: Бровко О. О.
Фото: Тарасенко О. О., Байрамли С. М.

Урбаністичні студії: міждисциплінарний підхід Урбаністичні студії: міждисциплінарний підхід Урбаністичні студії: міждисциплінарний підхід

Посилання на відео