Ви тут: Головна Про Інститут Події Miss Grinchenko University 2016

Miss Grinchenko University 2016

26 травня в актовій залі головного корпусу Київського університету імені Бориса Грінченка відбулась найграндіозніша подія весни – Miss Grinchenko University 2016. І справді, позитивні емоції у той вечірпереповнювали кожного, адже не щодня побачиш стільки гарних дівчат в одному місці. Запеклу боротьбу за номінацію Міс Університету вели 6 неймовірних дівчат, які представляли Гуманітарний, Педагогічний інститути, а також інститути Суспільства, Людини, Мистецтв, не забули і про Університетський коледж. На сцені та у глядацькій залі було гаряче, не можна було відірвати очей від красунь, а хтось навіть і не підозрював, що ці зірки навчаються поряд з ним. Дівчата проявляли свої неординарні таланти, демонстрували свої знання та логічне мислення, а найбільше однозначно всім сподобались дефіле: у стилі 90-х, діловому стилі та у вечірніх сукнях. Моруга Вікторія, представниця Інституту Людини, похизувалася своїми навичками у танцях і нагадала про вічно живого Майкла Джексона. Ющенко Каріна, учасниця з Гуманітарного Інституту, підкорила всіх своєю щирою усмішкою та магічними діями зі звичайними хулахупами. П’янкова Єлизавета, чарівна дівчина, що навчається в Інституті Суспільства, вразила своєю непередбачуваністю і заспівала, надовго залишившись у пам’яті глядачів. Тендітна дівчина з Університетського Коледжу, Лейченко Анна, не дала забути, що жінки це чоловіча опора, показавши номер футбольної групи підтримки. Учасниця, що однозначно виділялася власним образом і цирковою майстерністю, Мехед Юлія, представниця Інституту Мистецтв. І заключною, стала неймовірна дівчина, що навчається в Педагогічному Інституті, Шляхова Анастасія. Побачивши виступи, дефіле і почувши розповіді учасниць, зіркове журі, головою якого був Григорій Чапкіс, зрозуміло, що вибір перед ними стоїть не легкий. Нарада суддів і обговорення усіх переваг дівчат йшло досить довго, але наші гості не встигали сумувати. У котрий раз сцену підірвала університетська група підтримки, GrinchenkoCrew, мабуть, оплески для них були настільки гучними, що можна було забути про мету даного конкурсу. Дзуськи, судді нарешті з’вились із вердиктом й у всіх замерло серце. Хто стане Міс Університету? Хто отримає звання найгарнішої і найрозумнішої дівчини? Всі затамували подих, можна було почути, як серця б’ються в унісон. Але час тягнувся, знущаючись над кожним, хто сидів у залі. Спочатку кожна конкурсантка отримала свою номінацію, кожна оригінальну і неповторну. Настав час оголошення головних результатів. Міс “Глядацьких симпатій” стала студентка Інституту Суспільства – П’янкова Єлизавета. Трохи поступившись, Віце-міс Університету стала Моруга Вікторія, представниця Інституту Людини. І під овації прихильників і звуки розпачу фанатів інших дівчат, головну номінацію Miss Grinchenko University 2016 безпрецедентно завоювала чарівна, неймовірна дівчина з Гуманітарного Інституту, Ющенко Каріна. Ніхто не міг повірити, що свято закінчилось. Але це зовсім не біда, адже наступного року ми чекаємо всіх знову у нашій концертній залі. До нових зустрічей!

Ви тут: Головна Про Інститут Події Miss Grinchenko University 2016