Ви тут: Головна Про Інститут Події Нарада з доопрацювання навчальних програм

Нарада з доопрацювання навчальних програм

3 червня 2016 року співробітники кафедри світової літератури КУБГ Ю.І. Ковбасенко і Н.О. Ліхоманова взяли участь у нараді членів робочих груп з доопрацювання навчальних програм для 10-11 (профільних) класів, за якими навчатимуться школярі всієї України у 2016-2017 і 2017-2018 н. р. На цій нараді, що її проводив заступник Міністра освіти і науки України П. К. Хобзей в рамках підготовки до червневої (2016 року) Колегії МОНУ, було розглянуто також низку актуальних питань розвитку освіти України. Завідувач кафедри світової літератури КУБГ, котрий очолював робочу групу із зарубіжної літератури, звітував про роботу колективу, а також висловив своє бачення розглянутих на нараді питань.

доопрацювання навчальних програм

Ви тут: Головна Про Інститут Події Нарада з доопрацювання навчальних програм