Ви тут: Головна Ресурси Проекти Ефір

Реорганізація Гуманітарного інституту

На підставі рішення засідання Вченої ради від 26 травня 2016 року структурний підрозділ трансформується шляхом поділу на:

 

Про проект

 

У сучасному розумінні слово «ефір» – це процес безпосередньої передачі телевізійного чи радіосигналу з місця проведення запису в ефір, тобто безпосередня трансляція сигналу в часі.

 

Студенти Київського університету імені Бориса Грінченка пропонують свою версію ЕФІРу. Це сполучення Емоцій, Фантазій, Інформації та Реальності. 

 

Кожна з рубрик містить актуальні новини та інші цікаві матеріали, що не залишать байдужими ні юних відвідувачів сайту, ні дорослих юзерів. Цей проект буде особливо цікавим людям із активною життєвою позицією, тим, хто займається волонтерською діяльністю, цікавиться історіями людей, котрі створювали нову історію України.

 

В проекті представлені творчі роботи учнів школи №252 м. Києва, отримані завдяки співпраці з Педагогічним інститутом Київського університету імені Бориса Грінченка.

 

emotsiyi mini

відображають матеріали про грінченківців, які стали революціонерами Гідності, та не менш хвилюючі історії з вуст маленьких українців.

 

fantaziyi mini

відкриватимуть події від Євромайдану до сьогодення крізь призму дитячого світосприйняття.

  

 

informatsiya mini

надасть відвідувачам сайту довідкову інформацію різного характеру.

 

 

realnist mini

включає знайомство з людьми, які своєю небайдужістю та героїчними вчинками творять нову сторінку в історії України.

 

Автор та розробник ідеї - Ольга Заєць

 

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Ресурси Проекти Ефір