Ви тут: Головна Ресурси Проекти Ефір Емоції Андрій Гринь: “Досить терпіти”

Андрій Гринь: “Досить терпіти”

grin 1

«Ми зрозуміли: або ми, або вони»
Андрій Гринь

Зовсім юний за роками, але дорослий у своїх переконаннях, студент Інституту суспільства Андрій Гринь розповідає про громадянський обов’язок та «зміну облич» у владі.

З чого для тебе розпочався Майдан?

Все розпочалось з непідписання угоди про асоціацію з ЄС. Тоді ми разом з друзями вперше вийшли відстоювати своє право на краще життя, але після силового розгону мирної акції студентів це перейшло на новий рівень. Ми зрозуміли: або ми, або вони. Досить терпіти!

grin 2

Особисто для тебе: участь у подіях на Майдані - це героїзм чи громадянський обов’язок?

З упевненістю можу сказати - це обов'язок кожного, хто вважає себе громадянином України . Іншої відповіді немає.

Що тебе мотивувало не залишатись осторонь подій на Майдані?

Я завжди вважав себе патріотом, і не міг залишитись осторонь подій, які вирішують долю України.

Революцію Гідності завжди характеризують як таку, що змінила нас. Ти з цим погоджуєшся?

Точніше сказати, Революція Гідності не змінила нас, а більш конкретно розділила людей на своїх та чужих.

grin 3

Вже давно немає барикад на Майдані Незалежності, формально "Майдан" розійшовся. Як вважаєш, Революція Гідності виконала свою функцію?

Боюсь, що ні. На превеликий жаль, Майдан не виконав свою основну місію. Він змінив лише обличчя зрадників. А ще Майдан показав, що іноді люди варті своєї влади.

Записала Ганна Базиленко

Ви тут: Головна Ресурси Проекти Ефір Емоції Андрій Гринь: “Досить терпіти”