Ви тут: Головна Ресурси Проекти Ефір Фантазії art-ПРОСТОри

art-ПРОСТОри

Дитячі мрії

mal 1 mini

Українці співучий, розумний і дружній народ, який знову і знову завойовує незалежність. Українці – це патріоти. І я пишаюся тим, що я українець.
Аркадій Трацановський

mal 2 mini

В майбутньому я хочу бачити свою Україну красивою, сильною, багатою, мирною. І для цього буду робити все, що від мене залежить.
Марія Циганович

mal 3 mini

Я дуже дякую людям, які не перестають бути вірними своїй країні, своїм рідним і захищають нашу унікальну Батьківщину!

Нікіта Сердюк

mal 4 mini

«Хай панує щастя і добробут під блакитним безхмарним небом! Хай квітне і міцнішає найдорожча моя Батьківщина!
Катерина Брезіцька

mal 5 mini

Я щасливий від того, що народився і живу саме в Україні.
Артем Каримський

mal 6 mini

Ми щирі, добрі, кмітливі та найкрасивіші, бо така земля з такою природою, культурою та освітою не може народжувати інших людей.
Даніїл Іщенко

mal 7 mini

Я так не хочу, щоб у мене і в моїй державі були вороги. Я всіх дуже люблю. Знаю, що війна закінчиться, бо наш народ сміливий і сильний.
Я ніколи не проміняю свою Батьківщину, не проміняю на іншу.
Софія Сабада

mal 8 mini

Мені так важливо, щоб був мир в моїй країні, бо я її люблю і пишаюся нею!
Марія Довгуша

mal 9 mini

Я дуже мрію, щоб у майбутньому України було більше кольорів яскравих і радісних.
Анатолій Панчук

mal 10 mini

Сяйне сонечко в українське віконечко!
Єлизавета Колос

Творчі роботи учнів школи №252 м. Києва, отримані завдяки співпраці з Педагогічним інститутом КУ ім. Б. Грінченка

Ви тут: Головна Ресурси Проекти Ефір Фантазії art-ПРОСТОри