Ви тут: Головна Структура Кафедри Гуманітарного Інституту Кафедра англійської філології Анонси

Акредитація англійської філології

З 29 по 31 березня експертна комісія на чолі з проф. Бабелюк О.А. оцінює роботу фахових кафедр у підготовці філологів з англійської мови та літератури.

У ці дні проходить експертиза підготовки бакалаврів, спеціалістів і магістрів з англійської мови та літератури. Комісію експертів очолила професор Дрогобицького державного педагогічного університету, доктор філологічних наук Бабелюк О.А., до комісії увійшли також професор Запорізького національного університету д.ф.н. Приходько Г.І. та професор Харківського національного університету Морозова О.І. Експерти ознайомилися з матеріальною базою та змістовими компонентами навчання студентів, кадровим складом, програмами, освітніми профілями, перевірили якість підготовки майбутніх філологів. За результатами роботи комісії зроблено висновки про рівень навчальної діяльності викладачів та студентів та надані рекомендації щодо покращення академічної та наукової діяльності випускових кафедр.

Фото 1. Комісія знайомиться з акредитаційною справою

Фото 2. Експерти радяться

Фото 3. Вітання директору Інституту з успішним результатом

IMG 1IMG 2IMG-3

Продовжуються заняття англійської мови в міні-групах в рамках проекту "З києвом і для Києва"

З початку жовтня 2015 року продовжуються заняття з англійської мови для громади міста. Заняття проводяться щосуботи студентами-волонтерами під керівництвом доцента кафедри англійської філології Соловей Людмили Сергіївни.

image1 493x329

image 2 493x329