Ви тут: Головна Структура Кафедри Гуманітарного Інституту Кафедра англійської філології Архів подій

Реорганізація Гуманітарного інституту

На підставі рішення засідання Вченої ради від 26 травня 2016 року структурний підрозділ трансформується шляхом поділу на:

 

Архів подій

 

ПРОБЛЕМИ НАУКОВОГО ПОШУКУ В 21 СТОЛІТТІ

 

       9 грудня 2015 року Кафедрою англійської філології був проведений круглий стіл "Проблеми наукового пошуку в 21 столітті", присвячений Дню Грінченка. Усього було 25 присутніх студентів, 6 викладачів. Заслухали 25 представлених тем, обговорили основні проблеми молодих дослідників, окреслили напрямки сучасних лінгвістичних студій та встановили основні дослідницькі парадигми Грінченківської лінгвістичної школи.

 

 

IMG 0034

 

 

IMG 0031

 

 

 

IMG 0036

 

 

 

 


 

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ – свято національної єдності

 

      Цьогорічне 21 травня вирізнялося не тільки теплом і різнобарв’ям весняного квіту, але й розмаїттям візерунків вишиванок, що одягли студенти і викладачі університету цього дня.

 

     У вишивці знаходили і, на щастя, знаходять відображення думки і настрої людини, що її творила, краса природи, полохливий світ думок майстринь, їхні сподівання на кращу долю, людські вірування, оберегова символіка речей, позначених візерунком нитки й голки. Тож обираючи вишиванку, ми подумки поєднали свої мрії й сподівання із прагненням майстринь, а ще унаочнили готовність і здатність нації до єдності.

vyschyvanka 500x580

На фото студентки групи ФАБ 4-14 Гавриленко Сніжана й Шевцова Віолета (куратор доц.В.А.Ригованова)

 

 

 


 

 Свято поезії "English Poetry"

18 квітня 2015 року студентами групи ФАб-1-12-4.0д під керівництвом кандидата педагогічних наук, старшого викладача кафедри англійської філології Сергеєвої Ольги Степанівни в рамках соціального проекту було проведено англомовний захід "English Poetry" з учнями 5-х класів сзш №9 міста Києва.

 

IMG 4638

Активні учасники заходу - учні 5-х класів.

 

IMG 4616

Цікаві завдання від студентів.

 

IMG 4769

Активні ігри.

 

IMG 4775

Активні учасники заходу отримали грамоти.

 

 


 

Посадка троянд

9 квітня 2015 року, у Чистий четвер, співробітники кафедри англійської філології спільно зі студентами групи першого курсу ФАб-4-14-4.0д взяли участь в акції Гуманітарного інституту і посадили кущі троянд на території корпусу Київського університету імені Бориса Грінченка.

 

kvity 1 2015

Лаборант кафедри Батющенко Євгенія та студенти групи ФАб-4-14-4.0д

 

kvity 2 2015

 

kvity 3 2015

 

kvity 4 2015

 

 

 


 

Ярмарок проектів


27 березня 2015 року в межах святкування Дня Гуманітарного інституту кафедрою англійської філології було проведено захід «Ярмарок проектів: Я та Інститут», до якого залучені студенти першого та другого курсів. У такий спосіб студенти змогли продемонструвати не тільки особливості навчання, але й цікаві моменти дозвілля, зворушливі хвилини співпраці й студентського життя.

Проведення вікторини, що мала два етапи – фото-вікторина й опитування, сприяла структуруванню й урізноманітненню перегляду відзнятих студентами фільмів. Активності додавали солодкі призи за правильні відповіді. Сподіваємося, що питання, підготовлені доцентом В.А.Риговановою (заступником завідувача кафедри із соціо-гуманітарних питань) не тільки викликали зацікавлення, але й змусили подивитися на звичні речі по-новому.

 

20150327 110907

 

20150327 110033

Студенти І курсу напряму підготовки "Філологія (мова та література англійська)"

 

20150327 110618

Кандидат філологічних наук, доцент кафедри англійської філології Ригованова В.А.

 

20150327 110203

Викладачі кафедри англійської філології.

 

20150327 110314

 

20150327 110128

 

 


 

Курс лекцій "Емпіричні методи досліджень"

У Гуманітарному інституті Київського університету імені Бориса Грінченка з 16 по 20 березня 2015 р. відбувся курс  лекцій професора кафедри міжкультурної герменевтики Мюнхенського університету імені Людвіга Максиміліана ВІЛЛІ ВАН ПІРА. Курс відвідали молоді та досвідчені науковці, аспіранти і магістранти, які займаються філологічними дослідженнями та володіють англійською мовою на професійному рівні. По закінченню курсу всі учасники отримали сертифікати.

Інформаційний лист (pdf)   

 

 

IMG 9557

Слухачі курсу - студенти, аспіранти, науковці та співробітники.

 

IMG 9559

Професор Віллі ван Пір під час лекції.

 

IMG 9594

Практична частина курсу - вивчення програми SPSS для статистичної обробки даних.

 

IMG 9601

Учасники уважно слухают лектора.

 

IMG 9597

 

 


 

 

 Тренінги з Лідерства-служіння

 

З 19 по 21 лютого кафедра англійської філології разом з кафедрою романо-германських та східних мов взяли участь в серії триденних тренінгів з Лідерства-служіння в Гуманітарному інституті. Викладачі кафедри відчули себе справжньою командою однодумців! Також тренінги допомогли ближче познайомитись з колегами інших кафедр. Учасники тренінгів мали достатньо часу поспілкуватися про цінності, місію та пріоритети академічної роботи. Співробітники кафедри отримали надзвичайно яскраві враження, беручи участь у цікавих тестах, іграх, дискусіях та відвертих розмовах. Хочеться подякувати відважним та креативним тренерам за безцінний досвід!

 

 

 

IMG 9500

 

Працюємо в групах.

 

IMG 9504

 

Уважно слухаємо тренера (Єременко О.В.).

 

 

 

IMG 9497

 

Визначаємо якості людини, якій можна довіряти.

 

IMG 9499

 

Дружній колектив кафедр англійської філології й романо-германських та східних мов.

 

IMG 9511

 

 Цікаві групові вправи.

 

 


 

 

23 січня 2015 року старший викладач кафедри англійської філології Сергеєва Ольга СтепанівнаIMG 3196

захистила кандидатську дисертацію

зі спеціальності13.00.01 - "Загальна педагогіка та історія педагогіки" на тему:

"Пріоритетні тенденції розвитку освіти дорослих в освітній політиці Європейського Союзу".

Щиро вітаємо Ольгу Степанівну та бажаємо професійних успіхів й натхнення! 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

Євроінтеграція освіти: можливості і перспективи

 

           Усвідомлюючи актуальність і нагальну потребу в розвитку наукового потенціалу кафедри відповідно до вимог Європейської  спільноти, підтримуючи дослідницький пошук студентів, колектив кафедри уважно слідкує за інформацією щодо міжнародної  співпраці та академічної мобільності. Так, заступник завідувача кафедри із суспільно-гуманітарних питань, доцент Ригованова  Вікторія Анатоліївна взяла учать у проведеному Інформаційному дні програми Європейського Союзу Еразмус+, ініційованому  Національним Еразмус + офісом в Україні протягом 4-5 листопада 2014 року.

 

            Корисною інформацією поділилися Хуана МЕРА КАБЕЛЛО, Перший Радник, Керівник відділу економічної співпраці,  соціального та регіонального розвитку, Представництво ЄС в Україні; Інна СОВСУН, Перший заступник Міністра освіти і науки  України; Світлана ШИТІКОВА, директор проекту ЄС «Національний Темпус-офіс в Україні» (Національний Еразмус+ офіс, НЕО);  Пайві ГЕРНЕСНІІМІ, Національне агентство з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА - Брюссель); Яна ФІОРІТО,  Національне агентство з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА - Брюссель); Олена КОВАЛЬ, Національний  інформаційний центр зі співробітництва з ЄС у сфері науки і технологій; Андрій ПАВЛОВИЧ, Ресурсний центр SALTO Східна  Європа та Кавказ та представники посольств Франції й Польщі.

 

            Сподіваємося, що надана інформація стане корисною для подальшої роботи.

erasmus 1

Ригованова ВІкторія Анатоліївна, доцент, кандидат філологічних наук

 

erasmus 2

Світлана Шитікова, директор проекту ЄС "Національний Темпус-офіс в Україні (Національний Еразмус+ офіс, НЕО) та доповідачі

 


 

 

Захід в рамках соціального проекту

25 жовтня 2014 року відбувся захід в рамках соціального проекту - cімейне американське свято "Всесвітній день посмішки".

 

IMG 2738

 Учасники свята - студенти та діти 5-6 класів.

 

IMG 2692

Захід проводили студенти 3 курсу.

 

IMG 2700

Учасники збирають пазл зі смайлику.

 

IMG 2763

 Нагородження учасників свята.

 

 


 

 

 

 andryushyna26 червня 2014 року страший викладач кафедри англійської філології Андрюшина Олена Владиславівна захистила кандидатську дисертацію зі спеціальності 13.00.04 - теорія і методика професійної освіти на тему: "Моніторинг якості загальної освіти в Сполучених Штатах Америки". Щиро вітаємо і бажаємо професійних успіхів та творчого натхнення!

 


 Курс лекцій "Stylistics and Prose Fiction"

З 5 по 8 травня 2014 року професор Університету Квінс (Белфаст) Пол Сімпсон, Північна Ірландія, Великобританія для магістрантів та професорсько-викладацького складу провів курс лекцій на тему: "Stylistics and Prose Fiction".

 

paul simpson 1

Професор Пол Сімпсон, перша лекція.

 

paul simpson 2

Професор та слухачі курсу.

 


 

Курс лекцій та майстер-класів з корпусної лінгвістики

З 25 по 30 листопада 2013 року в нашому університеті з успіхом пройшов інтенсивний курс лекцій та майстер-класів з корпусної лінгвістики, який проводив професор Університету Стерлінга (Великобританія) Вандер Віана.
Цей курс пройшли магістри спеціальності «Мова і література: англійська», аспіранти філологічних спеціальностей, колеги з мовних кафедр нашого університету та гості мовознавці з 9 вузів України.
Усі бажаючі навчилися не тільки користуватися доступними мовними корпусами, але й обробляти дані за допомогою спеціальних програмних продуктів, які дозволяють швидко обчислювати частотність, встановлювати зразки й тенденції словоживань, порівнювати й співставляти дані як всередині мови, так і виявляти міжмовні зв’язки.

 

Інформаційний лист (pdf)vander 1

 

Професор Університету Стерлінга Вандер Віана та магістри спеціальності "Мова та література (англійська)".

 

vander 2

Під час лекції.

 

vander 3

Майстер-клас в комп'ютерній лабораторії.

 

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Структура Кафедри Гуманітарного Інституту Кафедра англійської філології Архів подій