Ви тут: Головна Структура Кафедри Гуманітарного Інституту Кафедра фізичної культури та спортивної майстерності Анонси

Реорганізація Гуманітарного інституту

На підставі рішення засідання Вченої ради від 26 травня 2016 року структурний підрозділ трансформується шляхом поділу на:

 

Анонси

 1 вересня 2015 року відбулась зустріч студентів "Посвята в студенти" Гуманітарного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка з ректором Огнев"юком В.О.

В програмі заходу було:

- Промова Голови Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка Віктора Олександровича;

- Побажання від Голови Київської міської державної адміністрації Віталія Кличка;

- Вітальне слово ректора і вручення символічного студентського квитка;

- Вітальні слова від Олени Євгенівни Бондаревої, Анастасії Юрганової;

- Лунали пісні (“Київська Русь” Юліани Шелест), хореографічна композиція під назвою Вітальний танок” від студентів-хореографів Інституту мистецтв нашого Університету.

 

 

 17 вересня 2015 року:

   Викладачі кафедри та студенти напряму підготовки ФІзичне виховання були запрошені на відкриття виставки  колекції значків Косіка Володимира Сергійовича, заслуженого тренера України з гандболу, який має у своїй колекції більш ніж 5000 екземплярів значків спортивної тематики. У колекції є ексклюзивні значки , які є не тількі  ювелірними витворами а й мають  іменні номери 17 вересня відбулося відкриття виставки і студенти мали можливість поринути у історію фізичної культури.

 

19 вересня 2015 року

"Київ-Марафон" - саме таку назву носив забіг, в якому студенти Гуманітарного інституту Київського університету імені Б.Грінченка прийняли участь і який проводився на історичній частині нашої столиці - Подолі. 

 

24 вересня 2015 року

Підсумкові результати літньої сесії 2014-2015н.р. студентів спеціальності Фізичне виховання (бакалаври)

24 вересня 2015 року з метою моніторингу успішності навчання студентів Кафедри фізичної культури і спортивної майстерності було проведено звітна конференція із залученням студентів всіх груп напрямку підготовки Фізичне виховання.

У ТОП-10 кращих студентів увійшли: Бондар Надія, Квач Ольга, Ярмак Артем, Позніхаренко Дмитро, Карапіщенко Катерина, Наухацька Вероніка, Папук  Сергій, Юрченко Валерія, Шкуропат Валерія, Андрійчук Тетяна  

 

24 вересня 2015 року був проведений підсумок конкурсу-змагання "Ми - кращі!", організаторами якого були викладачі Кафедри фізичної культури та спортивної майстерності у складі Диби Т.Г., Косік М.С., Косік Н.Л., Гнутова Н.П., Іскра У.В. Програмою конкурсу було передбачено проведення змагань з наступних спортивних дисциплін згідно із діючими правилами: легка атлетика, гімнастика, настільний теніс, волейбол, баскетбол, плавання, футзал.

Переможцем конкурсу стала група, яка отримала найменшу кількість балів за результатами змагань та  вищий за середній рівень балів заліково-екзаменаційних сесій (зимової та літньої).

Група, яка не приймала участь у будь-якому виді змагань,отримає  останнє місце(9 балів) та 2 штрафних бали додатково.

Переможцем конкурсу стала група ФВб-1-11-4.0д. Друге та третє місце зайняли групи ФВб-2-12-4.0д та ФВб-2-13-4.0д

 

28-30 вересня 2015 року

Відвідування студентами першого курсу спеціальності Фізичне виховання Музею імені Бориса Грінченка

                     

 30 вересня 2015 року

За чудовою традицією у стилі великої дружньої грінченківської родини студентами першого курсу було висаджено прекрасні троянди на подвір"ї нашого рідного Університету.

 

9-14 листопада 2015 року

З 9 по 14 листопада проходили змагання з гімнастики серед студентів напряму підготовки Фізичне виховання та Здоров'я людини.У програмі змагань: згинання - розгинання рук в упорі лежачи (кількість разів) та підіймання тулоба в сід за хвилину (кількість разів).Участь у змаганнях приймала  кожна академічна група у повному складі, студентам, які не приймали участь нараховувалися штрафні бали. За підсумками змагань перше місце зайняла група ФВб-2-13-40д., другою стала група ФВб-2-15-40д., група ФВб-3-15 -40д зайняла трете місце.Вітаємо переможців!!!

 

 

 

 

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Структура Кафедри Гуманітарного Інституту Кафедра фізичної культури та спортивної майстерності Анонси