Ви тут: Головна Структура Кафедри Гуманітарного Інституту Кафедра фізичної культури та спортивної майстерності Анонси

Анонси

1 вересня 2015 року відбулась зустріч студентів "Посвята в студенти" Гуманітарного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка з ректором Огнев"юком В.О.

В програмі заходу було:

- Промова Голови Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка Віктора Олександровича;

- Побажання від Голови Київської міської державної адміністрації Віталія Кличка;

- Вітальне слово ректора і вручення символічного студентського квитка;

- Вітальні слова від Олени Євгенівни Бондаревої, Анастасії Юрганової;

- Лунали пісні (“Київська Русь” Юліани Шелест), хореографічна композиція під назвою Вітальний танок” від студентів-хореографів Інституту мистецтв нашого Університету.

17 вересня 2015 року:

Викладачі кафедри та студенти напряму підготовки ФІзичне виховання були запрошені на відкриття виставки  колекції значків Косіка Володимира Сергійовича, заслуженого тренера України з гандболу, який має у своїй колекції більш ніж 5000 екземплярів значків спортивної тематики. У колекції є ексклюзивні значки , які є не тількі  ювелірними витворами а й мають  іменні номери 17 вересня відбулося відкриття виставки і студенти мали можливість поринути у історію фізичної культури.

19 вересня 2015 року

"Київ-Марафон" - саме таку назву носив забіг, в якому студенти Гуманітарного інституту Київського університету імені Б.Грінченка прийняли участь і який проводився на історичній частині нашої столиці - Подолі.

24 вересня 2015 року

Підсумкові результати літньої сесії 2014-2015н.р. студентів спеціальності Фізичне виховання (бакалаври)

24 вересня 2015 року з метою моніторингу успішності навчання студентів Кафедри фізичної культури і спортивної майстерності було проведено звітна конференція із залученням студентів всіх груп напрямку підготовки Фізичне виховання.

У ТОП-10 кращих студентів увійшли: Бондар Надія, Квач Ольга, Ярмак Артем, Позніхаренко Дмитро, Карапіщенко Катерина, Наухацька Вероніка, Папук  Сергій, Юрченко Валерія, Шкуропат Валерія, Андрійчук Тетяна

24 вересня 2015 року був проведений підсумок конкурсу-змагання "Ми - кращі!", організаторами якого були викладачі Кафедри фізичної культури та спортивної майстерності у складі Диби Т.Г., Косік М.С., Косік Н.Л., Гнутова Н.П., Іскра У.В. Програмою конкурсу було передбачено проведення змагань з наступних спортивних дисциплін згідно із діючими правилами: легка атлетика, гімнастика, настільний теніс, волейбол, баскетбол, плавання, футзал.

Переможцем конкурсу стала група, яка отримала найменшу кількість балів за результатами змагань та  вищий за середній рівень балів заліково-екзаменаційних сесій (зимової та літньої).

Група, яка не приймала участь у будь-якому виді змагань,отримає  останнє місце(9 балів) та 2 штрафних бали додатково.

Переможцем конкурсу стала група ФВб-1-11-4.0д. Друге та третє місце зайняли групи ФВб-2-12-4.0д та ФВб-2-13-4.0д

28-30 вересня 2015 року

Відвідування студентами першого курсу спеціальності Фізичне виховання Музею імені Бориса Грінченка

30 вересня 2015 року

За чудовою традицією у стилі великої дружньої грінченківської родини студентами першого курсу було висаджено прекрасні троянди на подвір"ї нашого рідного Університету.

9-14 листопада 2015 року

З 9 по 14 листопада проходили змагання з гімнастики серед студентів напряму підготовки Фізичне виховання та Здоров'я людини.У програмі змагань: згинання - розгинання рук в упорі лежачи (кількість разів) та підіймання тулоба в сід за хвилину (кількість разів).Участь у змаганнях приймала  кожна академічна група у повному складі, студентам, які не приймали участь нараховувалися штрафні бали. За підсумками змагань перше місце зайняла група ФВб-2-13-40д., другою стала група ФВб-2-15-40д., група ФВб-3-15 -40д зайняла трете місце.Вітаємо переможців!!!