Ви тут: Головна Структура Кафедри Гуманітарного Інституту Кафедра фізичної культури та спортивної майстерності Наукова діяльність

Наукова діяльність

Основні публікації професорсько-викладацького складу кафедри:

Диба Тетяна Григорівна,к.н.ф.в.с.,доцент

Сегеда Тетяна Прокопівна,д.б.н.,професор

Особливості фізичної реабілітації учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції (ЧАЕС).

Про участь гладком’язових клітин судинної стінки у реакціях на пошкодження.

Бисмак Олена Василівна,к.н.ф.в.с.,доцент

Особливості реабілітаційних заходів при синдромі хронічної втоми

Сучасні аспекти фізичної реабілітації хворих на сечокам’яну хворобу

Профілактика стресів засобами фізичної реабілітації

Лікувальна фізична культура в реабілітації студентів спеціальних медичних груп, що страждають на короткозорість

Remedial physical culture in the rehabilitation for the students of special medical groups with the myopia.

Аналіз нозологій у студентів спеціальної медичної групи у звязку з застосуванням сучасних засобів лікувальної фізичної культури

Характеристика програми підготовки магістрів фізичної реабілітації в Україні. Проблеми та перспективи

Організація самостійної роботи студентів напряму підготовки «Здоров’я людини»

Оцінка ефективності фізичної реабілітації при хронічному гастриті

Застосування засобів фізичної реабілітації при ексудативному плевриті

Застосування східної гімнастики та східного масажу у фізичній реабілітації дітей з дискінезією жовчовивідних шляхів за гіпотонічним типом

ОЦЕНКА ЭФФЕКТИВНОСТИ ФИЗИЧЕСКОЙ РЕАБИЛИТАЦИИ ПРИ ХРОНИЧЕСКОМ ГАСТРИТЕ.

Применение восточной гимнастики и восточного массажа в физической реабилитации детей с дискинезией желчевыводящих путей по гипотоническому типу.

Лечебная физическая культура в физической реабилитации студентов специальных медицинских групп, перенесших ревматическую лихорадку.

Лечебная физическая культура в специальных медицинских группах .

Физическая реабилитация при нарушениях осанки и плоскостопии.

Основы физической реабилитации .

Лечебная физическая культура в этапной физической реабилитации больных с патологией желчевыделительной системы.

Корнійко Уляна Володимирівна,к.н.ф.в.с., доцент

Физическое воспитание как процесс становления личности – носителя физической культуры.

Розвиток силових якостей "сумісним" методом.

Косік Микола Сергійович,доцент

Актуальні проблеми викладання спортивних ігор.

Лопатенко Георгій Олегович,к.н.ф.в.с.,доцент

Підвищення ефективності передстартової підготовки кваліфікованих спортсменів у фехтуванні на основі застосування позатренувальних засобів.

Влияние внетренировочных средств на эффективность соревновательной деятельности квалифицированных фехтовальщиков.

Применение внетренировочных средств повышения специальной работоспособности квалифицированных спортсменов специализирующихся в фехтовании .

Применение тренировочных и внетренировочных средств в процессе предстартовой подготовки квалифицированных фехтовальщиков .

Application of training and extra-training means during the process of prestart preparation of qualified athletes in fencing .

Тренировочные и внетренировочные средства как фактор стимуляции работоспособности в процессе предстартовой подготовки фехтовальщиков.

Мобилизационные внетренировочные средства в системе подготовки квалифицированных спортсменов.

Совершенствование скоростных способностей спортсменов, специализирующихся в фехтовании с учетом динамики возрастного развития.

Гнутова Наталія Павлівна,ст.викладач

Формування здорового способу життя у студентів засобами оздоровчого бігу.

Особливості формування здорового способу життя дітей дошкільного віку у  ДНЗ.

Гнутов Євген Іванович, ст.викладач

Формування здорового способу життя у студентів засобами оздоровчого бігу.

Особливості формування здорового способу життя дітей дошкільного віку у  ДНЗ.

Гулігас Алла Геннадіївна, ст.викладач:

Методологія відбору спортсменок в команди з групових вправ художньої гімнастики з урахуванням фактору сумісності.

Косік Наталія Леонідівна,ст. викладач

Актуальні проблеми викладання спортивних ігор.

Кожанова Ольга Сергіївна, к.н.ф.в.с.,ст. викладач

Совместимость спортсменок при отборе в команды по групповым упражнениям художественной гимнастики с учетом их функционального состояния.

Методологія відбору спортсменок в команди з групових вправ художньої гімнастики з урахуванням фактору сумісност.

Факторы индивидуально-психологической и психофизиологической совместимости спортсменок при отборе в команды по групповым упражнениям художественной гимнастики.

Фактор совместимости при комплектовании команд в групповых упражнениях художественной гимнастики.

Пітенко Сергій Леонідович, ст. викладач

Морфологічні особливості спортсменів високої кваліфікації з різною будовою тіла.

Оценка функционального состояния системы внешнего дыхания спортсменок, специализирующихся в легкой атлетике.

Особенности питания женщин, занимающихся фитнесом, с учетом состава тела.

Особливості харчування кваліфікованих спортсменок в художній гімнастиці.

Особенности питания женщин, занимающихся фитнесом с учетом состава тела.

Особливості визначення складу тіла методами, заснованими на денситометрії.

Урахування особливостей будови тіла для формування довгострокової адаптайії на фізичні навантаження в процесі спортивної діяльності.

Зависимость тренировочной работы в бодибилдинге от строения тела спортсменов .

Построение программ тренировочных занятий в бодибилдинге в зависимости от строения тела спортсменов.

Зависимость тренировочной работы в бодибилдинге от строения тела спортсменов.