Ви тут: Головна Структура Кафедри Гуманітарного Інституту Кафедра германської філології Архів подій

Архів подій

21 травня 2015 року кафедрою германської та романської філології Гуманітарного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка спільно з Регіональним Відділом Англійської Мови та Ресурсним центром для викладачів англійської мови ім.. Джанет Сі. Демірей, за підтримки Держдепартаменту та посольства США в Україні в рамках круглого столу було проведено зустріч за участі студентів та професорсько-викладацького складу ГІ КУБГ присвячену актуальним проблемам фахової підготовки філологів у ВНЗ. Після короткої презентації події старшим викладачем кафедри, запрошений гість-носій мови Емілі Магазинер, магістр теоретичної та прикладної лінгвістики, ознайомила учасників круглого столу з новітніми методиками навчання фонетики англійської мови, коротко розглядаючи історичні та сучасні методичні підходи, практикуючи комунікативну методику формування навичок правильної вимови. В обговоренні взяли участь викладачі кафедр англійської мови, германської та романської філології, романо-германських та східних мов, студенти філологічних і немовних спеціальностей.

collage copy

В рамках соціального проекту 4.04.2015 об 11:20 кафедрою була проведенна віртуальна екскурсія Києвом під назвою

" Найвеличніше місто Київ"

collage

До  Великодня викладачами кафедри був проведений круглий стіл на тему :

"Традиції святкування Великодня в Україні і світі"

collage2

9 квітня кафедра взяла активну участь у висадці квітів. Викладачі нашої кафедри саджали піони.

collage3

В рамках соціального проекту 22 листопада 2014 року кафедрою спільно з Регіональним Відділом Англійської Мови та Ресурсним центром для викладачів англійської мови ім.. Джанет Сі. Демірей, за підтримки Держдепартаменту та посольства США в Україні в рамках соціального проекту було проведено відкрите заняття для учнів старших класів за участі студентів та викладачів ГІ КУБГ присвячене вивченню явища демократії.  Після короткої презентації події старшим викладачем кафедри, запрошений лектор-носій мови Емілі Магазинер – магістр теоретичної та прикладної лінгвістики працювала зі слухачами за новітніми методиками викладання англійської мови як іноземної, коротко розглядаючи історичні витоки американської демократії, формуючи у аудиторії уявлення про демократичні принципи суспільного життя, практикуючи комунікативну методику формування мовленнєвих навичок.

collage1

zubchenko

24 квітня о 11:50 ауд. 307

Відкрите заняття доцента кафедри

Зубченко Олени Сергіївни

на тему: " Secondary education. British - American even Stephen"

Представники кафедри взяли участь в організації міжвузівського семінару у м.Житомир.

Завантажити прогрaму заходу (PDF)

Міжнародна наукова конференція

"Коммуникация в поликодовом пространстве: языковые и лингводидактические аспекты", яка відбулася 13-15 травня 2013р. в Cанкт – Петербурзі, в Інституті прикладної лінгвістики Санкт-Петербурзького державного політехнічного університету.

На фото: доповідь д. ф. н., професора І. Р. Буніятової на пленарному засіданні конференції

DSC00394

На фото: учасники  конференції д. ф. н., професор І. Р. Буніятова, к. пед. н., доцент  С.В. Соколовська, к. ф. н., доцент О.В.Троць.

Курс лекцій д. ф. н., професора С.А. Жаботинської

(Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького),

на тему: «Основні напрями розвитку когнітивної лінгвістики у світі: теорія фреймового та концептуального аналізу», з 19.02 по 22.02. 2013р.р.

DSC00343

На фото: професор С. А. Жаботинська та аспіранти і викладачі факультету

DSC00354

На фото: професор С. А. Жаботинська та професорсько - викладацький склад Гуманітарного інституту

Другий (міський) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2013»
з французької мови

Конкурс проходив на базі спеціалізованої школи №49 міста Києва з 11 до 18 лютого 2013 року. Він складався з «Контрольної для вчителя», конкурсу «Урок» та «Майстер-класу». Головою журі була доцент кафедри германської та романської філології Гуманітарного інституту Мельник Валентина Іванівна. Переможцем став Дмитренко Олександр Анатолійович, вчитель-методист СШ №49 Шевченківського району міста Києва.

vr13-1

На фото: оголошення результатів конкурсу

vr13-2

На фото: робочі моменти конкурсу

vr13-4

На фото: конкурс «Майстер-клас»

БАГАТОЛИКА ФРАНЦІЯ

16 лютого 2013 року кафедра германської та романської філології Гуманітарного інституту запропонувала киянам соціальний проект «Багатолика Франція». В презентації проекту взяли участь: доцент кафедри Мельник Валентина Іванівна, вчителі французької мови СШ №216 Папуша Олег Олегович, Анущенко Віталій Іванович та вісім учнів, студент-магістрант VI курсу Семенок Марина Миколаївна, яка працює вчителем французької мови в СШ №16 міста Києва та десять учнів цієї школи, а також студенти V та VI курсів, які вивчають французьку мову. Презентація була присвячена французьким винаходам XVIII та XIX століття, відомим у всьому світі і французьким товарам, присутнім на п’яти континентах світу.

sp308-2

На фото: вітальне слово доц. Мельник В.І.

sp308-1

На фото: студенти магістратури