Ви тут: Головна Структура Кафедри Гуманітарного Інституту Кафедра германської філології Події

Події

В рамках соціального проекту, кафедрою було проведено захід : Екскурсія «Київ європейська столиця» старшим викладачам Говорун Надією Володимирівною та викладачем Вєтровим Артемом Ігоровичем разом зі студентами 2 курсу Філологія іноземна.

kyiv sightseeing tour 001

kyiv sightseeing tour 010

kyiv sightseeing tour 009

kyiv sightseeing tour 008

kyiv sightseeing tour 005

Всесвітній день Вишиванки

dvg

dv

19 грудня цього року відбулася зустріч викладачів кафедри германської філології в рамках Соціального проекту « З Києвом і для Києва» з вчителями німецької мови та учнями шкіл Бородянського району Київської області.

На свято прибули до нас учні Тетерівської гімназії, Немішаївської загально-освітньої школи № 1 І-ІІІ ступенів, Тетерівської загально-освітньої школи І-ІІІ ступенів імені Ніни Сосніної, Озерської загально-освітньої школи І-ІІІ ступенів, Мигалківської загально-освітньої школи І-ІІІ ступенів на чолі з керівником методичного об’єднання Ліщук Надією Іванівною.

З вітальним словом до гостей звернулася старший викладач кафедри Порошина Валентина Дмитрівна.

Студенти 3 курсу підготували святкову програму на тему: «Святкування Різдва в Німеччині» та відзначення таких свят як «Святого Миколая», «Адвента» , « Октоберфест» і « Пасхи».

Всі присутні мали можливість взяти участь в караоке, у виконані різдвяних пісень німецькою мовою. Приємне враження для всіх присутніх справило пригощання різдвяним штолленом та запаленням свічок .

Наприкінці свята виступили гості з побажаннями продовження таких цікавих зустрічей , що дасть великі можливості в профорієнтації учнівської молоді.

collage1 copy

collage2 copycollage3 copycollage4collage5

В рамках Грінченківської декади викладачами кафедри германської філології 09.12.2015 в аудиторії 311 було проведено захід  «Його ім’я носить наш Університет», студенти групи ФІНб-1-15-4.0д презентували творчий та педагогічний шлях Б.Д. Грінченка і декламували чудові переклади Б.Д. Грінченка німецької поезії Й. Гете, Г. Гейне й Ф. Шиллера.

GD1GD

30 жовтня 2015 р. відбувся науковий семінар "Сучасні лінгвістичні парадигми у взаємодії: пошук спільних принципів інтерпретації мовних явищ", організований кафедрою германської філології.

У семінарі взяли участь професори Жаботинська С.А., Шевченко І.С., Буніятова І.Р., Колесник О.С., доцент Полховська М.В.

IMG 9718IMG 9722IMG 9730

IMG 9736IMG 9744IMG 9739

IMG 9760IMG 9771IMG 9772

IMG 9812IMG 9813IMG 9828

IMG 9843seminr1

2 жовтня 2015 року завідувач кафедри І.Р.Буніятова взяла участь у конференції, присвяченій 100-річчю з дня народження видатного українського лінгвіста Юрія Олексійовича Жлуктенка у Львівському національному університеті імені Івана Франка. Конференцію було організовано кафедрою перекладознавства і контрастивної лінгвістики ім.Григорія Кочура, професором Р.П.Зорівчак, найвідданішою ученицею та послідовницею ідей Ю.О.Жлуктенка.