Ви тут: Головна Структура Кафедри Гуманітарного Інституту Кафедра перекладу Перекладацька діяльність

Перекладацька діяльність

У жовтні 2015 р. кафедра перекладу випустила свій перший друкований переклад книги Євгена Наконечного "Украдене ім'я". Керівник проекту - доцент Павлюк Н.В. Окремі розділи книги переклали студенти магістратури спеціальності "Переклад" Андрусишина С., Верета Ю., Феофентова М., Осокіна Ю.

book219 1book219 2book219 3book219 4

15 вересня 2015 року професор кафедри, перекладач М.В.Стріха отримав премію імені М.Рильського за найкращий переклад поеми Данте Аліг'єрі "Божественна комедія. Пекло". Як повідомляється на сайті "Урядовий портал", премію перекладач перерахував на благодійність.

20866