Ви тут: Головна Структура Кафедри Гуманітарного Інституту Кафедра романської філології та порівняльно-типологічого мовознавства Архів подій

Архів подій

23 квітня 2015 р. о 13.40  викладач іспанської мови Клименко Ольга Олексіївна провела відкрите заняття  зі студентами 3 курсу (іспанська мова, як друга іноземна) на тему "В магазині". Заняття відвідали викладачі кафедри та інші гості. Студенти активно опрацьовували нову для них тему та спілкувались іспанською мовою.

20150423 140107

5 грудня 2014 р. викладачі іспанської мови Калнауз В.О. та Клименко О.О. прослухали курс лекцій в рамках IX Дидактичного курсу для викладачів іспанської мови як іноземної організованого Посольством Іспанії в Україні на базі Київського національного лінгвістичного університету. Доповіді запрошених іспанських лекторів були присвячені мотивації студентів у вивченні іноземних мов.

MP-ma5bQNxM

На фото: Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Іспанія в Україні Херардо Анхель Бугайо Оттоне

g1HWPib68bc

На фото: Фернандо Мартін

27 листопада 2014р. группа ФІСб-1-13-4.0 д. разом із викладачем іспанської мови та куратором Калнауз Вікторією Олегівною побували на кінопоказі іспаномовного кіно за підтримки Посольства Іспанії та Посольства Аргентини в Україні. Кінопоказ проходив в освітньо-культурному центрі "Майстер клас", де студенти могли подивитися фільм мовою оригіналу з субтитрами.

LFyZbPHhjuUHcoNn6eUMWE

26 листопада 2014р. на заняття до студентів групи ФІСб-1-13-4.0 д. завітав один з учасників програми Ерасмус Мундус (Erasmus Mundus), що на волонтерських засадах співпрацює з навчальними закладами міста Києва де поглибленно вивчають іспанську мову. Студенти змогли вільно поспілкуватися з носієм мови, дізнатися багато нової інформації та обмінятися думками у форматі круглого столу та живої дискусії.

GZLMjfDit9c

11 листопада 2014р. Студенти групи ФІСб-1-13-4.0 д. разом з викладачем іспанської мови Калнауз Вікторією Олегівною відвідали бесіди з одним із найвідоміших письменників сучасності, одним з найкращих оповідачів свого покоління, ідеальним представником епохи Латиноамериканського буму та Нобелівським лауреатом з літератури 2010 року Маріо Варгасом Льосою. Зустріч відбулася у КНУ імені Тараса Шевченка.

V5giHDYnTZ0

Студенти ФІСб-1-13 з Калнауз В.О. перед червоним корпусом КНУ Шевченка.

KCY7Yi16vKA

vwEvT2ASGWE copy

Маріо Ваграс Льоса, Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Іспанія в Україні Херардо Анхель Бугайо Оттоне та інші члени делегації.

Особистий подарунок завідуючої кафедри

Лахтіонової Катерини Михайлівни