Ви тут: Головна Структура Кафедри Загальноуніверситетські Кафедра англійської мови Архів подій

Архів подій

6 жовтня 2015 року у приміщенні Гуманітарного інституту КУ імені Бориса Грінченка відбулася зустріч студентів 4-го курсу спеціальності «Філологія. Англійська мова», присвячена Міжнародному Дню Вчителя (World Teachers’ Day), з представниками Британської Ради в Україні, провідними вчителями англійської мови: Марією Динниченко, Марією Пеннер, Ярославом Роготським.

Міжнародний День Вчителя  Міжнародний День Вчителя 1 Міжнародний День Вчителя 2

12 травня 2015 року  в рамках Тижня Науки викладачі кафедри англійської мови провели круглий стіл «Лінгвокраїнознавство очима студентів»  зі студентами 4 курсу спеціальностей «Філологія. Англійська мова» та «Філологія (переклад)».

KSKS2KS3KS4KS5

11 квітня 2015 року в рамках соціального проекту "З Києвом і для Києва" ст. викладачі кафедри англійської мови Михайлик О. П. та Кисельова І. І. провели лекційно-тренінгове заняття із старшокласниками – випускниками ЗНЗ м. Києва в контексті їхньої підготовки до складання ЗНО з англійської мови.

socsoc 1soc2soc3

3 квітня 2015 року  о 16.50 відбулася зустріч студентів 3-го курсу спеціальності «Філологія. Англійська мова» з представниками видавництва Oxford University Press Іриною Богаєвською та Юлією Соломенцевою, які провели методичний тренінг на тему: "Комунікативний підхід в сучасній практиці навчання англійської мови".

FF1F5F6F7