Ви тут: Головна Структура Кафедри Загальноуніверситетські Кафедра англійської мови Події

Події

12 травня 2016 року в рамках Фестивалю науки у Гуманітарному інституті Сертифікований екзаменаційний центр англійської мови «Оксфорд клас» за сприяння кафедри англійської мови провели Презентацію програм підготовки до складання міжнародних Кембриджських екзаменів  для викладачів і студентів нашого університету. До заходу долучилися молоді викладачі, аспіранти, претенденти на вчені звання, студенти.

CAMCAM 1CAM 2CAM 4jpgCAM 5jpg

14 квітня 2016 року кафедра англійської мови долучилася до щорічної акції Університету “Посади троянду”.

AR1 AR AR2

11 квітня 2016 р. відбулася гостьова лекція індійського професора, доктора наук  H. B. Patel (генеральний директор, Grow More Group of Institutions, Himatnagar, Gujarat, India) на тему 'Culture, Language and Education System in India', яка була організована кафедрою англійської мови (відповідальний за організацію лекції – к. філол. н, доцент Солдатова  Л. П.). У своєму виступі лектор велику увагу приділив питанням розвитку і особливостям англійської мови як офіційної (яка має риси британського та американського варіантів) в умовах двомовності в Індії. Гість також розповів про систему вищої освіти в Індії. У лекції була представлена інформація про культуру і традиції країни. Слухачами були студенти 3-го курсу, які вивчають предмет «Лінгвокраїнознавство» англомовних країн, і студенти, які поглиблено вивчають англійську мову, а також викладачі кафедри. Лекція викликала великий інтерес у студентів та викладачів.

in 1in2in3in4

08-09 квітня 2016 року наші колеги: Чернігівська Н. С., Бондар О. Ю., Тугай О. М., взяли участь у щорічній конференції (21st Annual National IATEFL Ukraine Conference), організованій за сприяння British Council, IATEFL Ukraine an associate of IATEFL та Київського університету імені Бориса Грінченка. Пленарне засідання, робота секцій та майстер-класи були цікавими, інформативними, спонукальними до професійного розвитку.

конференція конференція 1 конференція 2

конференція 3  конференція 4

З 27 березня по 01 квітня 2016 року Чернігівська Наталія Станіславівна, доцент кафедри, взяла участь у 4 етапі проведення XXXV Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови. Наталія Станіславівна, як експерт-консультант була введена до групи членів журі, яка працювала у складі досвідчених фахівців з англійської мови – Михайлюк Л.В., ст. викладач Державного вищого закладу Прикарпатський національний університет ім. В.Стефаника (керівник групи), Єпіфанова О.В., учитель Херсонського Академічного ліцею ім. М.В. Мішукова, Гончарук Н.П., учитель ліцею «Інтелект» м. Києва (фото 3) а також представники урядової організації США «Корпус Миру» Джулія Мартін та Меган Патріція Беннет. Група журі, у складі якої була Чернігівська Н. С., працювала з учнями із Черкаської, Тернопільської, Рівненської, Хмельницької, Миколаївської, Харківської, Сумської та Полтавської областей України.

Олімпіада Рівне Олімпіада Рівне 1 Олімпіада Рівне 2 Олімпіада Рівне 3

Rivne 4

27 лютого 2016 року в рамках соціального проекту "З Києвом і для Києва" ст. викладачі кафедри англійської мови Михайлик О. П. та Кисельова І. І. провели лекційно-тренінгове заняття із старшокласниками – випускниками ЗНЗ м. Києва в контексті їхньої підготовки до складання ЗНО з англійської мови.

1   2

16 грудня 2015 року кафедра англійської мови провела І тур олімпіади з англійської мови для студентів немовних спеціальностей.

AOAO1AO2AO3AO4

З нагоди Дня Університету, 10 грудня 2015 року, у головному корпусі було урочисто відкрито салон творчих робіт «Світ мистецьких захоплень грінченківців». З гордістю зазначаємо, що увагу гостей привертали роботи викладача нашої кафедри, кандидата педагогічних наук, доцента Наталії Станіславівни Чернігівської.

AZ AZ1 AZ2

03 грудня 2015 року  о 15.20 у приміщенні Гуманітарного інституту КУ імені Бориса Грінченка за сприяння і активної участі кафедри англійської мови відбувся науково-методичний семінар «Формування середовища навчання англійської мови у вищих навчальних закладах». В семінарі взяли участь викладачі кафедри англійської мови, кафедри германської філології, циклової комісії іноземних мов Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка. З доповідями виступили також представники інших навчальних закладів, а саме, кафедри соціально-гуманітарних дисциплін ІКВС, кафедри іноземних мов та методики їх викладання Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, кафедри іноземних мов Національної Академії Внутрішніх Справ, кафедри іноземної філології та  перекладу Інститут філології та масових комунікацій, міжнародного університету розвитку людини «Україна». Були розглянуті питання, пов’язані з організацією ефективного навчального процесу з англійської мови для студентів вищих навчальних закладів, які вивчають англійську мову як фахово, так і на рівні загальноосвітньої навчальної дисципліни. Особливу увагу було надано розвитку у студентів умінь спілкування англійською мовою у професійній сфері.

S1S2S3S4S5

9 листопада 2015 року відбувся Директорський прийом Гуманітарного інституту з нагоди святкування Міжнародного дня студента. Кафедра англійської мови разом із кафедрою перекладу та кафедрою англійської філології підготували привітання (кафедру англійської мови представляли завідувач кафедри Ольшанський Д. В. та доцент кафедри Чернігівська Н. С., а викладачі кафедри брали участь у складі викладацького хору Гуманітарного інституту).

DPDP1

17 жовтня 2015 року в рамках соціального проекту "З Києвом і для Києва" ст. викладачі кафедри англійської мови Михайлик О. П. та Кисельова І. І. провели лекційно-тренінгове заняття із старшокласниками – випускниками ЗНЗ м. Києва в контексті їхньої підготовки до складання ЗНО з англійської мови.

photo1photo2photo3photo4photo5photo6photo8