Ви тут: Головна Структура Кафедри Загальноуніверситетські Кафедра фізичного виховання Анонси

25 травня о 13.00
відбудеться спортивний захід "Використання здоров"я зберегаючих технологій в навчально-виховному процесі ВНЗ."
Місце проведення: вул. Давидова 18/2, спортивна зала

23 травня о 10.00 в 117 ауд. відбудеться засідання кафедри фізичного виховання що до обрання за конкурсом на заміщення вакантних посад доцента, старшого викладача, викладача.

19 травня
 відбудуться IV Студентські спортивні ігри м. Києва серед студентів вищих навчальних закладів з чирлідингу.

cherlid

Місце проведення: м. Київ, вул. Лугова, 12, Ролледром ТРЦ «Караван».

Початок змагань о 12.00.

Наші студенти також будуть приймати участь у змаганнях.

Запрошуємо всіх бажаючих підтримати збірну Київського університету імені Бориса Грінченка і бажаємо перемоги нашим дівчатам!!!

17 травня о 14.00 в приміщенні актової зали Київського університету імені Бориса Грінченка, за адресою вул. М. Тимошенка, 13-б, відбудеться урочисте закриття "Фестивалю спорту", на якому будуть нагороджені команди університету з різних видів спорту. Запрошуємо всіх бажаючих!!!

12 травня о 13.40 в ауд.117 відбудеться Круглий стіл для студентів спеціальних медичних груп «Проблема формування засад здорового способу життя студентів засобами фізичної культури та спорту». Головуюча заходу викладач кафедри фізичного виховання Магера Тетяна Григорівна.

14 квітня  відбудеться традиційна висадка троянд. Запрошуємо всіх бажаючих приєднатись до облагороднення території університету!

rose

Положення та розклад змагань

Настільний теніс

Розклад ігор з волейболу

Положення змагань з баскетболу

Положення змагань з плавання

Положення змагань у тренажерній зала

Положення з футболу

Календар ігор Першість м. Києва з футболу серед студентських команд ВНЗ

6 квітня в рамках "Фестивалю спорту" пройдуть змагання з волейболу, настільного тенісу, загальної фізичної підготовки та шахів.

Запрошуємо всіх підтримати команди!!!

6 квітня 2016 року відбудеться урочисте відкриття студентської спартакіади, "Фестиваль спорту".

Місце проведення - вул. Маршала Тимошенка 13-Б, актова зала о 14.00. Запрошуемо всіх бажаючих!!!

2 квітня 2016 року в місті Бахмач відбудеться легкоатлетичний пробіг.

Наш викладач Соляник Тетяна Владиславівна прийматиме участь у чемпіонаті.

Бажаємо перемог!!!

25 березня 2016 відбудуться змагання з настільного тенісу (чоловіки) в рамках Чемпіонат з настільного тенісу серед команд ВНЗ м. Києва в програмі IV Студентських спортивних ігор м. Києва 2016 року.

24-25 березня 2016 року в м. Цюрупинськ відбудеться чемпіонат України з кросу.

Наш викладач Соляник Тетяна Владиславівна прийматиме участь у чемпіонаті.

Бажаємо перемог!!!

6223-safiullina

24 березня 2016 року відбудуть змагання з настільного тенісу між Інститутом мистецтв та Педагогічним інститутом. Місце проведення - бельвар Давидова 18/2 о 14.00

Студенти, які відвідують декілька спортивних секцій мають роздрукувати заліковий лист, в якому викладачі мають вести облік відвідування секцій.

Заліковий лист

20 листопада 2015 року в 10.00, 227 аудиторія, кафедра фізичного культури та спортивної майстерності спільно з кафедро фізичного виховання проводять Міжнародну науково-порактичну конференцію «Фізична культура, спорт та здоров’я людини в системі сучасної освіти України: досвід, проблеми, рішення» (у циклі Анохінських читань).

Запрошуємо всіх бажаючих!!!

orig 57611-440x270

17 листопада 2015 року в 13.40, 227 ауд. відбудеться зустріч студентів, колективів кафедр фізичного виховання та фізичного виховання і спортивної майстерності,  з представником освітньої галузі Норвегії. Всіх бажаючих запрошуємо на зустріч!!!

13 листопада 2015 року відбудеться чемпіонат з футболу між КУБГ та КНУКІМ

10 листопада 2015 року о 15.15 в 228 залі відбудеться товаристська зустріч з баскетболу до "Дня студента", між командами КУБГ та КНУ ім. Т. Шевченка