Ви тут: Головна Структура Кафедри Загальноуніверситетські Кафедра фізичного виховання Архів подій

Реорганізація Гуманітарного інституту

На підставі рішення засідання Вченої ради від 26 травня 2016 року структурний підрозділ трансформується шляхом поділу на:

 

Архів подій

Продовжується набір до спортивних секцій:

 збірна команда Університету з футболу: понеділок, вівторок, середа, четвер, пятниця (08.30 - 10.00).

Головний тренер - Швець Сергій Володимирович, тренер - Сідоркін Вячеслав Євгенійович (вул. Богатирська, 2в; школа № 231, стадіон). 

 

Увага!!! Інформація для студентів ІІ року навчання:

з 14.09.2015 року розпочинаються обов’язкові заняття фізичним вихованням у форматі оздоровчих секцій. Розподіл студентів здійснюється за розкладом згідно проведеного весняного опитування. 

Протягом травня-червня 2015 року до Дня Києва щодня проводяться навчально-тренувальні заняття з волейболу (відповідальний - старший викладач кафедриПрезидент федерації паркового волейболу України, майстер спорту Попов І.В. на спортивному майданчику на набережній Оболоні з метою залучення широких верств населення до здорового способу життя Зазначимо, що правила «Паркового волейболу» дуже прості, а нескладні вимоги до фізичної та технічної підготовленості гравців роблять цей вид рухової активності доступним, цікавим та емоційно привабливим для осіб навіть із низьким фізичним розвитком.  


6 червня 2015 року старший викладач кафедри Гацко О.В.виборола II місце серед жінок на змаганнях з легкої атлетики "Академічна миля". ВІТАЄМО!!!


31 травня 2015 року викладач кафедри Модлінська М.І. виборола II місце серед жінок на Чемпіонаті України з гірського бігу ( смт.Славське Львівської обл.)!!! На цих змаганнях вона виконала норматив КМС з гірського бігу та пройшла відбір до команди збірної України на Чемпіонат Світу (м. Уельс). ВІТАЄМО!!! 


29 травня 2015 року відбувся традиційний бал Гуманітарного інституту, де кафедрі було урочисто вручено Подяку за здобутки збірних команд Університету у футбольних змаганнях. Також усіх присутніх приємно вразили артистичні здібності завідувача кафедри Єретика А.А., який в образі акин-бабая презентував байки. Викладачі кафедри вже зараз розпочинають підготовку до наступного балу та сподіваються, що він пройде так само феєрично як і цього року.  

DSC05961DSC05983IMG 2715IMG 2719


26 травня 2015 року відбулося відкрите засідання-зустріч кафедри з ректором, доктором філософських наук, професором, академіком НАПН України Огнев’юком В.О. та проректором з науково-методичної та навчальної роботи, кандидатом педагогічних наук, доцентом Жильцовим О.Б. Головною темою було обговорення формату подальшого функціонування навчальної дисципліни «Фізичне виховання» у нашому Університеті та перехід на секційну форму проведення практичних занять.   


21 травня 2015 року відбулося засідання кафедри з обговоренням доповіді радника ректора з питань фізичної культури і спорту Боляка А.А. щодо організації навчального процесу фізичного виховання студентів у наступному році.   


19 травня 2015 року (до Дня Європи)  у форматі співпраці нашого Університету та Київського Національного Академічного Театру оперети університетській громаді було презентовано мюзикл «Welcome to Ukraine, або Подорож у кохання».Викладачі кафедри були у захваті від чудової вистави!

IMG 3414IMG 3480IMG 3422


14 травня 2015 року відбулися змагання школярів Оболонського району (шахи, баскетбол, мініфутбол, легкоатлетичне багатоборство, "Веселі старти"). Викладачі кафедри взяли участь в організації та суддівстві цих змагань.   


З 12 травня по 15 травня 2015 року у Київському університеті імені Бориса Грінченка проходив Фестиваль науки.  


 

Уформаті цього Фестивалю кафедра провела наступні заходи:   

15 травня 2015 року відбулося засідання кафедри із заслуховуванням звіту старшого викладача кафедри Лахтадир О.В. (аспірантки третього року заочної форми навчання) "Психологічні особливості розвитку комунікативної компетентності майбутнього фахівця з фізичної культури і спорту". Також було обговорення доповіді радника ректора з питань фізичної культури і спорту Боляка А.А. щодо подальшої модернізації навчального процесу фізичного виховання студентів.

14 травня 2015 року кафедра спільно з цикловою комісією фізичного виховання Університетського коледжу провели для студентів спеціальності «Фізичне виховання» освітньо-пізнавальну конференцію «Олімпійський Київ. Історія є. Майбутнє твоє!». Наші викладачі презентували цікаві доповіді щодо історії Олімпійського руху в Україні та Києві (О.В. Зеленюк), а також спортивного шляху у складі гандбольної команди «Спартак» (В.В. Іванько).Вони також поінформували студентів про особливості діяльності кафедри фізичного виховання, здобутки та досягнення збірних команд із різних видів спорту та запрошували їх  продовжити навчання у нашому Університеті.

Студентам було цікаво дізнатися про події далекого минулого, а кінохроніка 1913 року викликала захват; багато питань збудила доповідь майстра спорту міжнародного класу В.В. Іванько про режим навчання та тренування збірників країни, мотивацію довготривалого спортивного життя., необхідність професійних знань для подальшої успішної кар’єри.

Директору Університетського коледжу М.В. Братко та голові циклової викладачів фізичного виховання Н.О. Колосковій було вручено іменні Подяки Гуманітарного інституту. 

koledj1koledj2koledj3koledj4


9 травня 2015 року - День Перемоги!


8 травня 2015 року - День пам'яті та примирення

1 травня 2015 року -  Міжнародний день трударів.


На травневі свята кафедра працює у такому режимі: 

  1-4 та 9-11 травня - не робочі дні.

5-8 травня - робочі дні, заняття за розкладом.  


 Напередодні Першотравневих свят чоловіча збірна команда з волейболу нашого Університету завершила участь у «XII літній універсіаді ВНЗ м. Києва». Ці змагання є відбірковим етапом Всесвітньої студентської Універсіади. В Універсіаді брали участь команди 14-ти вищих навчальних закладів столиці України: КУ імені Бориса Грінченка, КНУ, НМУ, НУХТ, КНУТД, НУФВСУ, КПІ, НаУКМА, НПУ, НАВС, КПТЕУ, НУБІП, НАУ, КДАВТ.

Не зважаючи на відсутність досвіду участі у змаганнях такого рівня, наші хлопці мужньо долали  шалений опір супротивників та спромоглися під керівництвом тренера (старший викладач кафедри І.В.Попов) дістатися до півфінальних ігор змагань.

Разом із командою Національного університету фізичної культури та спорту України наші волейболісти посіли 5-6 місце (згідно положення про проведення змагань, гра за 5-6 місто не проводилася).

Колектив кафедри фізичного виховання від щирого серця вітає гравців команди з таким результатом!!!

Студенти сподіваються, що керівництво нашого Університету помітить здобутки збірної волейбольної команди, створить необхідні умови для подальшого підвищення майстерності студентів та забезпечить участь нашої команди у змаганнях з волейболу різного рівня.

Детальну інформацію про перебіг змагань можливо подивитися на сайті МОН України. 


29 квітня 2015 року у Національного університеті фізичного виховання і спорту України урочисто пройшло завершення сезону 2014-2015 рр. І Чемпіонату м. Києва з футзалу серед жіночих студентських команд ВНЗ столиці. Жіноча студентська команда нашого Університету (головний тренер - Гресь Алла Василівна) посіла почесне ІІІ місце! Склад команди: Колесник Аліна, Ткаченко Світлана, Савченко Марина, Кіфель Анна, Чорновіл Вікторія, Авраменко Дар'я, Макарочкіна Ганна, Ошовська Лідія, Долбіна Тетяна. ВІТАЄМО!!! 


28 квітня 2015 року відбулися змагання на Першість університету з настільного тенісу. 

Переможцями турніру стали:

дівчата

І місце - Дроздова Настя – інститут суспільства;

ІІ місце - Кріт Олена – педагогічний інститут;

ІІІ місце - Поляничко Марія – педагогічний інститут;

хлопці

І місце - Тарас Володимир – інститут суспільства;

ІІ місце - Нікітін Максим – інститут суспільства;

ІІІ місце - Карлаш Дмитро – інститут суспільства .

Вітаємо переможців!   

 

IMG 2474IMG 2482IMG 2497IMG 2505


28 квітня 2015 року відбулося засідання кафедри.Було заслухано конкурсантів та обговорено проведення відкритих занять. Також обговорювалися робочі навчальні програми секцій.    


26 квітня 2015 року відбувся Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2015. Викладач кафедри Модлінська М.І. виборола ІІІ місце у віковій категорії 23-29 років.Вітаємо!

 

DSC 6459DSC 6485DSC 6458


23 квітня 2015 року  кафедра фізичного виховання спільно з кафедрами початкової освіти та методик природничо-математичних дисциплін, початкової та дошкільної освіти Педагогічного інституту провела «свято руху та здоров’я», присвяченого Всесвітньому дню здоров’я. У святі взяли участь студенти Педагогічного інституту та школярі Дніпровського району, а також Київської області. Програма свята була насиченою: групові вправи, спортивні естафети, конкурси, виступи гімнасток тощо.  

 

0kJziGnPZgU08tWWonoGjE9E7wWpPp05EAteC1OYqE0g


 14 квітня 2015 року відбувся Великодній благодійний ярмарок, до участі в якому долучилися викладачі кафедри.

работа 012работа 013работа 016


 14 квітня 2015 року збірна команда Університету з міні-футболу провела зустріч у форматі першості з міні-футболу серед ВНЗ м. Києва зі збірною командою Національної академії внутрішніх справ.Рахунок – 4:2 на користь НАВС. Вітаємо переможців!  


12 квітня 2015 року - Великдень. Вітаємо всіх! Міцного здоров'я, миру, благополуччя!  

 

 pasha


9 квітня 2015 року відбувсятрадиційний захід Гуманітарного інституту - акція "Посади квітку". На фото: найяскравіші моменти заходу за участі викладачів нашої кафедри. 

  

 090415 kvitka01090415 kvitka02090415 kvitka03090415 kvitka04

 


8 квітня 2015 року Київське відділення НОК України та кафедра фізичного виховання провели  освітньо-пізнавальну конференцію студентів «Олімпізм -  життєва  філософія сучасної студентської молоді», присвячену Міжнародному дню спорту. Почесним гостем конференції була українська веслувальниця, срібний призер Олімпійських ігор у Сеулі та в Атланті, учасниця Олімпійських ігор в Сіднеї й Афінах у складі збірної України Світлана Мазій. Представники Київське відділення НОК України – провідні спеціалісти Гарнага Сергій та Наталія Рибальченко розповіли присутнім про Національний Олімпійський комітет України та про свою діяльність як підрозділу НОК, продемонстрували фільм, присвячений Міжнародному дню спорту (6 квітня). Також своїми спогадами про спортивну кар’єру поділилася Світлана Мазій. Учасники конференції визнали важливість залучення студентської молоді до фізичної культури і спорту тощо. Всім присутнім Київське відділення НОК України презентувало олімпійські сувеніри (брендовані блокнот і ручка), а кафедрі було вручено спеціалізовану літературу, навчальний фільм та пам’ятні фото-буклети про попередні спільні заходи, а також іменні подяки. На фото: найяскравіші моменти заходу. 

 080415 konferenciia1080415 konferenciia2080415 konferenciia3

 


 Протягом березня-квітня (з 24.03.2015р. по 07.04.2015 р.) проходили змагання з баскетболу на Першість університету.

За підсумками змагань турнірна таблиця виглядає так:

місце – Інститут суспільства

II  місце – Інститут мистецтв

III  місце – Університетський коледж

IV  місце – Інститут людини

V  місце – Гуманітарний інститут

VI  місце  – Педагогічний інститут

DSC 2139DSC 2046DSC 2240


 7 квітня 2015 року у форматі першості з міні-футболу серед ВНЗ м. Києва  збірна команда Університету провела матч проти збірної Національної академії харчових технологій. Рахунок – 8:3 на користь НАХТ. Вітаємо переможців!  


7 квітня 2015 року у форматі ХІІ літньої Універсіади м. Києва з волейболу серед ВНЗ збірна команда Університету у стартовому  матчі проти збірної НДАВТ здобулf перемогу з рахунком – 2:1!!! Вітаємо переможців!


7 квітня 2015 року відбулося спільне засідання кафедр фізичного виховання і фізичної культури та спортивної майстерності, де обговорювалися питання розвитку фізичного виховання і спорту в університеті. Також було розглянуто питання щодо дотримання правил техніки безпеки при проведенні спортивних змагань та під час навчального процесу. 


 6 квітня 2015 року  Міжнародний день спорту. Вітаємо зі святом!!!   


5 квітня 2015 року завідувачу нашої кафедри Анатолію Анатолійовичу Єретику виповнилося 60 років. Наш дружній колектив викладачів і студентів вітає доцента А.А. Єретика з ювілеєм та бажає творчого довголіття, здоров'я, щастя, миру! Завжди залишайтеся взірцем для нас! ВІТАЄМО!!!

 050415 Eretyk1050415 Eretyk2

  Шеф та підлеглі


31 березня 2015 року відбулося засідання кафедри, де обговорювалися питання щодо наповнення індивідуальних сторінок викладачів Е-портфоліо, навчальної роботи та переходу протягом наступного року на секційні форми організації практичних занять. Також було розглянуто питання щодо дотримання правил техніки безпеки при проведенні спортивних змагань та під час навчального процесу.  


27 березня 2015 року – день Гуманітарного інституту. У форматі святкування було проведено низку заходів. Викладачі кафедри долучилися до благодійного ярмарку,  гроші від якого було передано на відновлення військової техніки. 

Усього було зібрано 2943 грн.   


27 березня 2015 року кафедра провела для студентів 1-2 років навчання зустріч із головою Українського Центру Злагоди – Олесею Геращенко «Діалог як інструмент порозуміння в українському суспільстві». Студенти дізналися багато цікавого про: Український Центр Злагоди; конфлікти між людьми та способи їх подолання; важливість обговорення будь-яких проблем як початку вирішення суперечок, а також отримали низку практичних порад у взаєминах тощо.

Презентація Центру Злагоди

Докладніше про подію

 На фото:студенти уважно слухають поради

IMG 5699

 На фото:перегляд презентації 

IMG 5700

 На фото:Олеся Геращенко розповідає про діяльність центру

IMG 5707

 На фото:на знак подяки вручення корпоративного ананасу

IMG 5710

 


25 березня 2015 року кафедра у форматі соціального проекту "З Києвом і для Києва" провела майстер-клас пілатеса. Показове заняття провели старший викладач, майстер спорту міжнародного класу з гандболу Морозова Світлана Миколаївна та старший викладач, кандидат у майстри спорту з фехтування Чекмарьова Валентина Василівна.  

  DSC01310DSC01311DSC01312

 

 


З 24 березня 2015 року розпочалися матчі Першості  Університету з баскетболу (Головний суддя змагань Пушкарьов Ю.В.).   


  Протягом березня 2015 року Гуманітарний інститут проводив Шевченківську декаду. 


11 березня 2015 року Київський національний академічний театр оперети  презентував на сцені Київського університету імені Бориса Грінченка музично-літературний проект Олександра Кравченка «І на оновленій землі…». Викладачі кафедри із задоволенням відвідали цей захід. 


 11 березня 2015 року відбулося засідання кафедри, де обговорювалися питання щодо навчальної роботи та перехід на секційні форми організації практичних занять. 


 11 березня 2015 року відбулися фінальні матчі Першості Університету з волейболу. 

І місце виборола збірна команда Педагогічного інституту 

ІІ місце посіла збірна команда Гуманітарного інституту 

ІІІ місце виборола збірна команда інституту Суспільства. 

Вітаємо переможців! 


  09 – 10 березня, у Шевченківські Дні, - день народження і день смерті поета, вшанування пам’яті Кобзаря у Київському університеті імені Бориса Грінченка відбувається традиційно: урочистим покладанням квітів до пам’ятника Великому Кобзарю у парку імені Тараса Шевченка. Від імені всієї грінченківської родини пошану світочу українського народу засвідчили студентство та ректорат Університету.

Безымянный

 


 «Грінченківці» крокують далі у футзалі

Кубкові поєдинки завжди вирізняються особливою принциповістю та непередбачуваністю, що ж казати про жіночий футзал, де дівчата б’ються на кожному клаптику поля.

«Грінченківці» крокують до півфіналу, а їх суперницям - команді НУБІПУ доведеться зосередитися на чемпіонаті, де справи йдуть не найкращим чином.

Читайте повний текст та дивіться фото на сайті Футбольної асоціації студентів Києва 


18 лютого 2015 року викладачі кафедри взяли участь у методичному семінарі з питань наповнення електронного портфоліо.  


16 лютого 2015 року відбулося засідання кафедри, де було обговорено нагальні питання щодо напрямків роботи у весняному семестрі.   


Термін ліквідації академічних заборгованостей із навчальної дисципліни "Фізичне виховання" за зимову заліково-екзаменаційну сесію пройшов з 16 по 24 лютого 2015 року.  


Протягом лютого 2015 року в усіх структурних підрозділах Університету пройшли науково-методичні семінари щодо реалізації ідеї студентоцентрованого навчання, підвищення якості освітньої та наукової діяльності.

 Семінари проводили провідні науковці: С. М. Лобода, доктор педагогічних наук, професор Національного авіаційного університету, О. В. Малихін, доктор педагогічних наук, професор кафедри теорії та історії педагогіки, Н. В. Морзе, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України, проректор з інформатизації навчально-наукової та управлінської діяльності, Л. Л. Хоружа, доктор педагогічних наук, професор, проректор з наукової роботи, О. Б. Жильцов, кандидат педагогічних наук, доцент, проректор з науково-методичної та навчальної роботи за темами: 

 «Навчання на дослідницькій основі: теорія і практика»;

 «Міжнародні стандарти наукових публікацій»;

 «Використання інформаційно-комунікаційних технологій у навчальному процесі»;

 «Створення електронних навчальних курсів»;

 «Заповнення е-портфоліо та власних профілів у соціальних та наукових мережах»;

 «Сучасні методичні підходи до навчання студентів».

Викладачі кафедри активно долучилися до участі у цих семінарах.

  На фото: найяскравіші моменти тренінгів: 


З 9 по 11 лютого 2015 року викладачі кафедри взяли участь у тренінгах "Лідерство- служіння.Корпоративна культура Київського університету імені Бориса Грінченка".

аав

На фото: найяскравіші моменти тренінгів 


Викладачі кафедри вітають усіх із святом весни - 8 березня та бажають міцного здоров'я, наснаги, миру та злагоди!  Хай щастить!!!  


10 грудня 2014 року пройшли матчі фінальної частини Першості Університету з волейболу (Головний суддя змагань Попов І.В.). 


9 грудня 2014 року було проведено планове засідання кафедри, де обговорювалися нагальні питання. 


9 грудня 2014 року наш Університет відзначив 140-річчя освітніх традицій та День народження Великого українця – Бориса Грінченка. Було проведено низку урочистостей, у яких брали участь праціники нашої кафедри. Урочистості розпочалися традиційним покладання квітів до пам’ятника Борису Дмитровичу, потім  було проведено благодійний ярморок та вітальна концертна програма.

 IMG 6644

На фото: покладання квітів до пам’ятника Борису Дмитровичу Грінченку

IMG 6963

На фото: вітальне слово ректтора Університету В.О. Огнев’юка

IMG 7212

На фото: колектив Університету вітає почесних гостей


8 грудня 2014 року кафедра фізичного виховання провела студентську науково-практичну конференцію студентів СНВ. Під керівництвом викладача Магери Т.Г. студенти доповідали підготовлені власні матеріали.


8 грудня 2014 року студенти 1 курсу фізичного виховання взяли участь у конкурсі на кращу інтерпретацію слів Словника Бориса Грінченко "Словник Б. Грінченка та сучасність"  під керівництвом куратора Морозової С.М.

IMG 6481

На фото: найяскравіші миті конкурсу


8 грудня 2014 року університетська спільнота зустрічалась із Предстоятелем Української Православної Церкви Київського Патріархату – Святійшим Патріархом Київським і всієї Руси-України Філаретом.

IMG 6341

На фото: ректтор Університету В.О. Огнев’юк із почесним гостем - Святійшим Патріархом Київським і всієї Руси-України Філаретом.

IMG 6395

На фото: колектив Університету вітає почесних гостей


5 грудня 2014 року Університетська збірна команда з міні-футболу виграла матч Першості м. Києва у збірної КПІ з рахунком 4:2. Вітаємо переможців.!!! 


5 грудня 2014 року у Київському університеті імені Бориса Грінченка було проведено Марафон спортивних заходів «Через спорт – до культури оптимізму і бадьорості», у якому взяли участь видатні спортсмени та керівники вітчизняного спорту, такі як Президент Спортивного комітету України І.М. Шевляк; Голова Київського міського відділення Національного Олімпійського комітету України П.І. Костенко; українська веслувальниця, чемпіонка літніх Олімпійських ігор у Лондоні, чемпіонка Європи, багаторазовий переможець і призер етапів Кубку світу, регат національного значення, заслужений майстер спорту України, Н.В. Довгодько та інші.

 Зі вступним словом до учасників Марафону виступили Ректор університету Віктор Огнев`юк і почесні гості. У форматі цього заходу було урочисто підписано договори про співпрацю Спортивного Комітету України, Київського міського відділення Національного Олімпійського комітету України з Київським університетом імені Бориса Грінченка.

У рамках заходу ( саме у Міжнародний день волонтера) відбулась урочиста презентація Першої Київської спортивної волонтерської команди, до якої увійшли найкращі студенти-спортсмени Університету.

Також на гостей та учасників чекала ще одна подіяпов’язана зі спортом - презентація нової гри «Спортивний квест», розроблена фахівцями кафедр фізичного виховання і фізичної культури та спортивної майстерності. Створений для школярів «Спортивний квест» покликаний сприяти спортивній і олімпійській освіті, формуванню здорового способу життя молодого покоління. У лютому 2015 року заплановано долучити до гри учнів випускних класів усіх шкіл міста Києва.

IMG 6117

На фото: урочисте підписання договорів про співпрацю

IMG 6192

На фото: ректтор Університету В.О. Огнев’юк із почесними гостями

IMG 6216

На фото: Перша Київська спортивна волонтерська команда разом із почесними гостями


 5 грудня 2014 року у форматі Марафону спортивних заходів кафедрою фізичного виховання було проведено І відкритий шаховий турнір «Королівський карась», в якому взяли участь 16 спортсменів (4 дівчини та 12 хлопців). Змагання проводилися під безпосереднім патронатом проректора з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи Бєлофастової Таїсії Юріївни. Переможці турніру стали:

дівчата

І місце - Красіна Настя – інститут мистецтва;

ІІ місце - Чернецька Лідія – педагогічний інститут;

ІІІ місце - Риндюк Аліна – університетський коледж ;

хлопці

І місце - Уткін Сергій – інститут суспільства (кмс з шахів);

ІІ місце - Назаренко Сергій – гуманітарний інститут (кмс з шахів);

ІІІ місце - Рябець Артем – інститут суспільства .

Чемпіони вибороли кубки, а призерів та учасників нагородили пам’ятними подарунками.

Untitled-1 copy

На фото: проректор з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи Бєлофастова Таїсія Юріївна вітає учасників змагань

 

Untitled-1 copy

На фото: головний суддя змагань – завідувач кафедри фізичного виховання Єретик А.А. оголошує турнір відкритим

Untitled-1 copy

На фото: нагородження переможців

 


4 грудня 2014 року викладачі кафедри відвідали презентацію науково-популярного документального фільму І Національного каналу "Ловець слів", присвяченного Борису Грінченку. 


 1 грудня 2014 року відбулося відкриття Грінченківської декади. Викладачі кафедри відвідали літературно-музичний вечір на честь річниці Революції Гідності.  


1 грудня 2014 року було проведено шаховий турнір, присвячений дню народження Бориса Грінченка. 


28 листопада 2014 року пройшла конференція первинної профспілкової організації Університету. 


25 листопада відбувся методичний семінар кураторів.  


З 24 листопада розпочалася першість Університету з волейболу серед студентів загального курсу. Розклад ігор буде розміщено додатково. Запрошуємо всіх охочих вболівати за збірні команди інститутів!

 


 20 листопада  2014 року студрада провела благодійний ярмарок, де були представлені кулінарні шедеври, виготовлені руками студентів.  Наша кафедра надала колекцію мяких іграшок-жирафів -"Жирафчик надії" для збору коштів студенту спеціальності "Фізичне виховання" Артему Шаботинському. Дякуємо всім, хто долучився до цієї акції та підтримав Артема! Бажаємо Артему міцного здоров'я, вірних друзів, успіхів у навчанні! Нехай жирафчики стануть вашими талісманами!

 

На фото: благодійний ярмарок у розпалі.

На фото: жирафчики шукають господарів!

На фото: вже вторгували гарну суму! 


 17 листопада 2014 року відбувся товариський шаховий турнір, присвячений Міжнародному дню студента. Місце проведення було обрано Інститути Мистецтва та Педагогічний (бул. О. Давидова, 18/2).   

1 1

На фото: турнір у розпалі

1 1

На фото: викладачі кафедри подають приклад студентам

1 1

На фото:студенти мріють стати гросмейстерами

 


Вітаємо всіх з Міжнародним днем студента! Зичимо здоров'я та наснаги!

 


12 листопада 2014 року відбувся Директорський прийом Гуманітарного інституту, присвячений Міжнародному дню студента. Кафедра підготувала номер-привітання (завідувач кафедри Єретик А.А. прочитав авторську поезію). Також викладачі кафедри у складі викладацького хору Гуманітарного інституту заспівали гімн Європи.  

Захід не залишив жодного глядача та учасників байдужими.

На фото: завідувач кафедри Єретик А.А. читає авторську поезію.

На фото: виступ хору викладачів Гуманітарного інституту.

На фото: урочистості розпочато. 


 11 листопада 2014 року відбувся фінал особистої першості конкурсу-змагань з баскетболу "Влучай і перемагай" серед працівників і студентів Університету. За призи Київського відділення Національного олімпійського комітету України та грамоти кафедри фізичного виховання змагалися викладачі та студенти всіх інститутів Університету. Найкращими серед викладачів були: І містце - викладач

 Корж Є.М., ІІ місце - старший викладач Морозова С.М., ІІІ місце - старший викладач Гацко О.В.. Серед студентів кращими були: І місце - Хихлушко Богдан (група ЖУРб 2-14, Гуманітарний інститут) , ІІ місце - Ковенько Юлія, (Університетський коледж), ІІІ місце - Коваленко Сергій (група РЗГ 1-13, Гуманітарний інститут). Усі переможці отримали цінні призи (рюкзаки, вітровки, баскетбольні м'ячі, буклети та книги), а всі учасники змагань отримали сувеніри з  НОК України.

Іменними почесними подяками КВ НОК України були нагороджені викладачі кафедри (організатори змагань). Вітаємо всіх учасників і переможців цього спортивного свята!

На фото: представники КВ НОК ккраїни вручають подяку директору Гуманітарного інституту Бондарєвій О.Є.

На фото: студенти-переможці.

На фото: змагання розпочато.

На фото: директор Гуманітарного інституту Бондарєва О.Є. 

 

1 1

   

1 1

1 1

  

1 1


 05 листопада 2014 року відбувся матч з футболу на Першість міста Києва серед ВНЗ III-IV рівня акредитації  між збірними командами Київського університету імені Бориса Грінченка та Національної академії внутрішніх справ. Рахунок 2:1. Вітаємо переможців - нашу збірну!

На фото: голи потрібно забивати!

На фото: небезпечна ситуація.

На фото: наші футболісти найкращі! 


 05 листопада 2014 року відбувся фестиваль "Ось ми які" Гуманітарного інституту. Вітаємо з вдалим виступом групу "Здоров'я людинии" першого року навчання (куратор - старший викладач нашої кафедри  Морозова С.М.). Молодці!!! 


 01 листопада 2014 року відбувся матч з футболу на кубок міста Києва серед ВНЗ III-IV рівня акредитації (1/8 фіналу) між збірними командами Київського університету імені Бориса Грінченка та Національного університету фізичного виховання і спорту України. Рахунок 1:2. Вітаємо переможців! 


Викладачі нашої кафедри не тільки надихають студентів на фізичне самовдосконалення, а й самі подають гідний приклад - регулярно беруть участь у спортивних змаганнях. Так, старші викладачі Гацко О.В. та Соляник Т.В. стали переможцями та призерами низки змагань з легкої атлетики різного рангу. Вітаємо!!!

1 1

На фото:старший викладач Гацко О.В. на п'єдисталі пошани.

1 1

На фото: щасливі переможці

На фото: ддо медалі дуже личить кубок.1 1


 31жовтня2014 року було проведено науково-практичну конференцію "Фізична культура і спорт у сучасному суспільстві: досвід, проблеми, рішення" (у циклі Анохінських читань).

Напрями роботи конференції:

  • Історичні та соціально-економічні основи розвитку фізичної культури та спорту.
  • Психолого-педагогічні та медико-біологічні проблеми теорії і методики фізичного виховання і спортивного тренування.
  • Теоретико-методологічні основи фізичної культури і фізичного виховання різних груп населення
  • Фізична культура та інклюзивна освіта.

В рамках конференції були представлені цікаві та корисні пленарні доповіді, а також проведені  майстер-класи.

 

На фото: учасники конференції

 На фото: проректор з наукової роботи Хоружа Л.Л. вітає учасників конференції

 

  На фото: проректор з наукової роботи Хоружа Л.Л. наголошує про актуальність  конференції

 

На фото: завідувач кафедри фізичного виховання проводить майстер-клас із гімнастики 

ц

На фото: пленарне засідання конференції 

 


29 жовтня 2014 року відбувся матч з футболу на першість міста Києва серед ВНЗ III- IV рівня акредитації (1/8 фіналу) між збірними командами Київського університету імені Бориса Грінченка та Національного медичного університету іменні О. О. Богомольця. Рахунок 2:1. Вітаємо переможців! 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 28 жовтня 2014 року відбулися профспілкові збори Гуманітарного інституту.


27 жовтня 2014року кафедра спільно з Київським міським відділенням Національного Олімпійського комітету України  розпочала конкурс-змагання з баскетболу "Влучай і перемагай". 

Положення


13 жовтня 2014 року відбувся матч з футболу на першість міста Києва серед ВНЗ III- IV рівня акредитації між збірними командами Київського університету імені Бориса Грінченка та Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана. Рахунок 0:5. 


11 жовтня 2014 року у рамках соціального проекту "З Києвом і для Києва" було проведено показове заняття з аеробіки старшого викладача кафедри фізичного виховання, майстра спорту з художньої гімнастики Гаврилової Наталії Григорівни.

Відкриття соціального проекту 

Учасниці секції аеробіки виконують показові вправи

Глядачі показового заняття у захваті


10.10.2014 р відбувся матч з футболу на кубок міста Києва серед ВНЗ III-IV рівня акредитації між збірними командами Київського університету імені Бориса Грінченка та Київського національного університету культури і мистецтв. Рахунок 5:1 на користь нашої збірної!!! Вітаємо переможців!!!

 


9 жовтня 2014 року відбувся круглий стіл "Стратегія розвитку фізичної культури та спорту в університеті". 


8 жовтня 2014 року відбувся тренінг "Стратегічне планування розвитку фізичної культури та спорту в Київському університеті імені Бориса Грінченка". 


8.10.2014 р відбувся матч з футболу на першість міста Києва серед ВНЗ III- IV рівня акредитації між збірними командами Київського університету імені Бориса Грінченка та Київського транспортно-економічного  технікуму. Рахунок 4:1 на користь нашої збірної!!! Вітаємо переможців!!!


7.10.2014 р було проведено змагання з легкоатлетичного триборства на Першість Університету. Перше місце посіла команда університетського коледжу, друге місце - збірна команда Інституту мистецтва, третє місце - збірна команда Педагогічного інституту. В особистій першості переможцями стали: серед дівчат - I місце - Лобанова Олена (Університетський коледж), II місце - Грінько Яна (Педагогічний інститут), III місце - Піддубна Поліна  (Університетський коледж), серед хлопців - I місце Туренко Олександр (Університетський коледж),  II місце - Поволохін Ігор (Інститут мистецтва), III місце - Березівський Андрій (Інститут суспільства). Вітаємо переможців!!!

 

 

 


2.10. 2014 р. до нашого Університету завітали Прем`єр-міністр України Арсеній Петрович Яценюк, Міністр освіти і науки України Сергій Миронович Квіт та Голова Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Лілія Михайлівна Гриневич. Колектив кафедри у повному складі брав участь у цьому заході.

 


Зустрiч пройшла вдало

 На фото: Арсенiй Яценюк

 

Виступ мiнicтра

 


1.10.2014 р відбувся матч з футболу на кубок міста Києва серед ВНЗ III-IV рівня акредитації між збірними командами Київського університету імені Бориса Грінченка та Європейського університету. Рахунок 6:3 на користь нашої збірної!!! Вітаємо переможців!!!

football11014 1:

 

На фото: вдалий пас

football11014 2

На фото:найпалкіші вболівальники - директор спортивного комплексу Якобчук З.П. та завідувач кафедри Єретик А.А.

football11014 3

На фото: суддя фіксує все!

 


30. 09. 2014 р. колектив кафедри брав участь у зборах Гуманітарного інституту (звіт директора Бондаревої О.Є.).


25. 09. 2014 студенти першого року навчання групи ЗЛб, куратор - старший викладач кафедри Морозова С.М., взяли участь у заході Гуманітарного інституту "Посади квітку".

rose14 1

На фото: викладачі кафедри.


18.09.2014 о 15.30 відбулося засідання кафедри.


14. 09. 2014 р. на честь святкування Дня фізичної культури і спорту України на Софіївській площі пройшла масова "РУХАНКА" для встановлення унікального рекорду.

ruhanka14 1

На фото: в очікуванні рекорду

ruhanka14 2

 

На фото: "Руханка" триває

ruhanka14 3

 На фото: Ми зробили це

 

ВІТАЄМО КОМАНДУ НАШИХ СТУДЕНТІВ ТА ТРЕНЕРІВ

 

24.04.14 наша футбольна команда в останньому матчі зустрілася з командою Національної академії внутрішніх справ. Перед цією відповідальною зустрічу тренерський штаб нашої команди було посилено одним з найкращих викладачів кафедри Фізичного виховання Пушкарьовим Юріем Віталійовичем, в якості помічника головного тренера,  і як показав перебіг матчу, недарма. В першому періоді на полі домінували наши противники, про що свідчить також і рахунок з яким команди пішли на переву 2:1 на користь команди Націнальної академії внутрішніх справ. Наши тренери ретельно вивчивши тактику гри суперника в першому періоді, протягом перерви внесли корденальні зміни в гру нашої команди, і як свдчить остаточний результат матчу, це було зроблено Юріем Віталійовичем дуже своєчасно. Застосувавши вказівки тренерського штабу, наші гравці, переломили перебіг зустрічі на свою користь і закінчили матч впевненною перемогою 5:3

 

 

 

КАФЕДРА ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ВІД ЩИРОГО СЕРЦЯ ВІТАЄ КОМАНДУ СТУДЕНТІВ ТА ЇХ ТРЕНЕРІВ ТУПИЦЮ ЮРІЯ ІВАНОВИЧА ТА

 

ПУШКАРЬОВА ЮРІЯ ВІТАЛІЙОВИЧА З ПЕРЕМОГОЮ

 

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНІ ЗАХОДИ

 

23.04.14 в рамках профорієнтаційної роботи по залученню майбутніх абітурієнтів до нашого університету, старшим викладачем кафедри Фізичного виховання, І.В.Поповим була організована матчева зустріч з волейболу, команди університету імені Бориса Грінченка з командою старшокласників СШ № 245. Після ознайомлюваної єкскурсії по університету команди зустрілися на волейбольному майданчику. Результатом зустрічі стала впевнена перемога команди нашого університету з рахунком 3:1. Гостям сподобався наш університет, те ставлення до фізичної культури взаголі, та волейболу зокрема яке є в наявності у нас, так що декілько гостей почали розглядать наш навчальний заклад як пріорететний для отримання вищої освіти.

 

9 квітня 2014 року відбулися традіційні змагання з настільного тенісу на першість університету.
В змаганнях які, як і завжди були оганізовані та проведени на високому рівні фахівцями кафедри Фізичного виховання,
Чекмарьовою В.В. та Портною І.Л., прийняло участь по чотири найкращих представника кожного підрозділу
нашого університету.

 

ten2014 4

 

В ході запеклої боротьби за головний приз змагань учасники продемонстрували високий
рівень майстерності. Змагання проходили в дружній та доброзичливій атмосфері.

 

ten2014

 

За результатами змагань
місця розподілились наступним чином

 

Дівчата

 

ten2014 2

 


1 місце Кріт Олена - Педагогічний інститут
2 місце Кузьменко Катерина - Університетський коледж
3 місце Гриценко Катерина - інститут людини

 


Юнаки

 

ten2014 1

 


1 місце Тарас Володимир - Інститут суспільства
2 місце Павлюк Роман - Університетський коледж
3 місце Сліпець Ігор - Педагогічний Інститут.

 

Кафедра фізичного виховання вітає переможців та призерів!!!

 

ten2014 3

 

 

 

 

 

ПОЛОЖЕННЯ
першості Київського університету імені Бориса Грінченка
з настільного тенісу серед збірних команд інститутів
та університетського коледжу

 


І. Мета проведення
змагань
1.1. Посилення пропаганди здорового способу життя серед студентської молоді та залучення студентів до занять настільним тенісом
1.2. Розвиток та популяризація настільного тенісу в університеті
1.3. Визначення переможців та призерів змагань
1.4. Підвищення спортивної майстерності студентів

 

II. Термін проведення змагань
2.1 Місце проведення змагань: спортивний зал Київського університету імені Бориса Грінченка за адресою: вул.Тимошенка, 13-6
2.2 Початок змагань: 09 .04.2014
Час початку ігор: 15:10

 

III. Керівництво та організація проведення змагань
3.1 Загальне керівництво організацією та проведенням змагань здійснює кафедра фізичного виховання Київського університету імені Бориса Грінченка
3.2 Відповідальність за проведення змагань покладається на головного суддю змагань Портну І.Л. та головного секретаря змагань Чекмарьову В.В.

 

IV. Учасники змагань
4.1 До участі у змаганнях допускаються студенти та аспіранти університету денної форми навчання за наявності студентського квитка.
4.2 В змаганнях братимуть участь наступні підрозділи університету:
Гуманітарний інститут, Інститут суспільства, Інститут людини, Педагогічний Інститут, Інститут мистецтв. Коледж університету. 
4.3 Студенти спеціальності «фізичне виховання» не беруть участь у
змаганнях.
4.4 Кількість учасників в команді факультету до 4 осіб ( 2 хлопця та 2 дівчини ),
4.5 Студенти мають право брати участь у змаганнях лише за свій факультет.
4.6 Заявки приймаються до 8 квітня 2014 року.

 

V. Система проведений змагань
5.1 Змагання проводяться за олімпійською системою згідно з офіційними правилами, з настільного тенісу.
5.2 Змагання особисто-команді.
5.3 Особисті змагання проводяться в одиночних розрядах.

 

5.4 В разі неявки або запізнення гравця більше ніж на 15 хв. йому зараховується поразка, а супернику — перемога.
VI. Порядок подання та розгляд протестів
6.1 Протест подається тільки в день змагань по закінченню гри головному судді.
6.2 В разі неспортивної поведінки одного з гравців команди, гравець рішенням головного судді можуть бути зняті зі змагань. Його результат анулюються.
6.3 За головним суддею залишається право прийняти протест або відхилити його.

 

VII. Визначення переможців
7.1 Грається одна коротка партія до 11 очок.
7.2 З 1,2,3 місця грається три партії(короткі) до 11 очок.
7.3 Переможці нагороджуються дипломами та медалями.

 

Головний суддя               Портна І.Л. 

 

 

 

 

 

11 березня 2014 року по 25 березня 2014 року була проведена Першість Київського університету імені Бориса Грінченка 
з баскетболу між збірними командами інститутів та університетського коледжу

 

DSC06753

 

DSC06706

 

Результати змагань:

 


1 місце - збірна команда Інституту суспільства
2 місце - збірна команда Інституту мистецтв
3 місце - збірна команда Гуманітарного інституту

 

DSC06745

 

 

 

1-1-1

 

Вітаємо переможців!!!

 

 

 

17 березня 2014 року відбулися змагання з настільного тенісу серед студентів Педагогічного інституту та Інституту мистецтв.

 

 

 

20140303 151211

 

Результати змагань серед дівчат:

 

20140303 155857

 


1 місце - Кріт Олена Поб 1-12-4 ОД

 

1 1111
2 місце - Баглай Дарія Ммб 1-12-4 ОД

 

222

 

 
3 місце - Поляничко Марина Доб 3-13-4 ОД та Лісовська Вікторія Доб 1-12-4 ОД

 

 

 

Результати змагань серед хлопців:

 

1 2 3

 

1 місце - Іщенко Антон Ммб 1-12-4 ОД
2 місце - П"ятецький Марк Поб 1-12-4 ОД
3 місце - Пошванюк Олександр Ммб 2-12-4 ОД

 

1 11

 

20140303 152335

 

Вітаємо переможців!!!

 

 

 

22 березня 2014 року в рамках соціального проекту "З Києвом і для Києва"старшим викладачем Данило Любов Ігорівною було проведене заняття з фітнесу. Такі заняття проводяться кожного року і спрямовані на задоволення спортивно-оздоровчих запитів та потреб мешканців столиці

 

11

 

 Вправи для м"язів  спини 2 copy

 

Вправи для м"язів рук та ніг

 

3 copy

 

Вправи для м"зів стегна

 

4

 

5 copy

 

7 copy

   


Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Структура Кафедри Загальноуніверситетські Кафедра фізичного виховання Архів подій