Ви тут: Головна Структура Кафедри Загальноуніверситетські Кафедра фізичного виховання Про кафедру

Про кафедру

Кафедра фізичного виховання

Кафедру фізичного виховання було засновано у 2008 році.

Кафедру очолює Єретик Анатолій Анатолійович - завідувач кафедри, доцент, кандидат педагогічних наук.

Пріорітетні завдання кафедри:
- прищеплювати  студентам інтерес до занять фізичною культурою і спортом;
- сприяти здоровому способу життя студентів;
- забезпечувати належну фізичну підготовку студентів,

Наукова тема кафедри:
 "Реалізація диференційного підходу на заняттях з фізичного виховання студентів у ВНЗ України."

Викладачі кафедри забезпечують викладання багатьох дисциплін по кафедрі фізичної культури і спортивної майстерності.

Кафедра забезпечує викладання навчальної дисципліни "Фізичне виховання" для ОКР "бакалавр" для наступних спеціальностей:

1. "Математика" - доц. Єретик А.А.

2.  "Іноземна філологія" - доцент Єретик А.А.,  ст. викладач  Іванько В.В., ст. викладач Портна І.Л., ст. викладач Морозова С.М., ст. викладач Пушкарьов Ю.В., ст. викладач Гаврилова Н.Г., ст. викладач Попов І.В.

3. "Англійська філологія" - доцент Єретик А.А.,  доцент Поляничко О.М.,  ст. викладач Іванько В.В., ст. викладач Портна І.Л., ст. викладач Попов І.В., ст. викладач Морозова С.М., ст. викладач Гаврилова Н. Г.

4. "Видавниича справа та редагування" - доцент Єретик А.А., ст. викладач Пушкарьов  Ю.В., викладач Магера Т.Г., ст. викладач Гаврилова Н.Г.

5. "Реклама і зв'язки з громадскістю" - доцент Єретик А.А., доцент Зеленюк О.В., доцент Поляничко О.М., ст. викладач Чекмарьова В.В., викладач Магера Т.Г., ст. викладач Гаврилова Н.Г., Пушкарьов Ю.В.

6. "Історія" - доц. Зеленюк О.В., ст. викладач Чекмарьова В.В., ст. викладач Іванько В.В., ст. викладач Портна І.Л.

7. "Фінанси і кредит" - ст. викладач Іванько В.В., ст. викладач Портна І.Л.

8. "Краєзнавство " - ст. викладач Іванько В.В., ст. викладач Портна І.Л., ст. викладач Попов І.В, ст. викладач Морозова С.М.

9. "Українська філологія" - ст. викладач Пушкарьов Ю.В., ст. викладач Попов І.В., викладач Магера Т.Г., ст. викладач Гаврилова Н.Г.

10. "Журналістика" - ст. викладач Пушкарьов Ю.В., доцент Зеленюк О.В., ст. викладач Чекмарьова В.В., ст. викладач Гаврилова Н.Г., викладач Магера Т.Г.

11."Менеджмент" - ст. викладач Морозова С.М., ст. викладач Попов І.В., ст. викладач Гаврилова Н.Г.

12. "Здоров'я людини" - ст. викладач  Морозова С.М., ст. викладач Попов І.В.

13."Філологія.Переклад" - доцент Зеленюк О.В, ст. викладач Чекмарьова В.В.

14."Правознавство" - доцент Зеленюк О.В., ст. викладач Чекмарьова В.В., доцент Поляничко О.М., викладач Магера Т.Г.

15."Філософія" - доцент Зеленюк О.В., ст. викладач Чекмарьова В.В., викладач Магера Т.Г.

16 "Книгознавство, бібліотекознавство і бібліографія" - доцент Поляничко О.М., ст. викладач Гаврилова Н.Г.

17. "Міжнародна інформатика" - ст. викладач Гаврилова Н.Г.

18. "Корекційна освіта" - ст. викладач Ляшенко В.М., викладач Корж Є.М.

19."Соціальна робота" - ст. викладач Ляшенко В.М., викладач Модлінська М.І., викладач Корж Є.М.

20."Соціальна педагогіка" - ст. викладач Ляшенко В.М., викладач Модлінська М.І.

21. "Психологія" - ст. викладач Туманова В.М., викладач Корж Є.М.

22."Практична психологія" - ст. викладач Туманова В.М., викладач Корж Є.М.

23. "Музичне мистецтво"- ст. викладач Соляник Т.В., ст. викладач Лахтадир О.В., викладач Модлінська М.І., ст. викладач Тупиця Ю.І.

24. "Початкова освіта" - ст. викладач Соляник Т.В., ст. викладач Лахтадир О.В., ст. викладач Гацко О.В., ст. викладач Тупиця Ю.І.

25."Дизайн" - ст. викладач Соляник Т.В., ст. викладач Лахтадир О.В.

26."Хореографія" - ст. викладач Соляник Т.В., ст. викладач Лахтадир О.В.

27. "Образотворче мистецтво" - ст. викладач Соляник Т.В., ст. викладач Лахтадир О.В., ст. викладач Гацко О.В., ст. викладач Тупиця Ю.І.

28. "Дошкільна освіта" - ст. викладач Соляник Т.В., ст. викладач Гацко О.В., ст. викладач Євдокимова Л.Г., ст. викладач Тупиця Ю.І.

29. "Інформатика" - ст. викладач Морозова С.М.

30. "Фізичне виховання у спеціальному навчальному відділенні" - ст. викладач Чекмарьова В.В., викладач Магера Т.Г.