Ви тут: Головна Структура Кафедри Загальноуніверситетські Кафедра теорії та історії педагогіки Анонси

01 липня 2016 року

01 липня 2016 року відбудеться ІІ Міжнародна міждисциплінарна науково-практична конференція «Сучасне співробітництво і партнерство в суспільстві».

Вимоги до оформлення матеріалів

Оплата за участь у конференції

Детали смотрите в информационном письме

Требования к оформлению материалов

Оплата за участие в конференции

01-02 вересня 2016 року

З 01 до 02 вересня 2016 року відбудеться Міжнародний академічний конгрес «Європейський науковий простір: стан, проблеми, перспективи».

27-29 вересня 2016 року

З 27 до 29 вересня 2016 року відбудеться VI Міжнародна інтернет конференція молодих вчених і студентів «Глухівські наукові читання - 2016».

20 жовтння 2016 року

20 жовтня 2016 року відбудеться V Міжнародна науково-практична конференція «Спеціаліст ХХІ століття: психолого-педагогічна культура і професійна компетентність».

30 листопада 2016 року

30 листопада 2016 року відбудеться Всеукраїнська наукова конференція «Педагогіка у міждисциплінарному вимірі: від традицій до інновацій».

Напрями роботи конференції:

• Сучасний міждисциплінарний статус педагогіки у системі наук.
  • Трансформації змісту та технологій неперервної педагогічної освіти в умовах євроінтеграції.
  • Цілісність процесів навчання, виховання та розвитку особистості як вимога до оновлення змісту сучасної освіти.
  • Характеристика сучасних інноваційних технологій навчання та їх ефективність.
  • Система оцінювання якості педагогічної освіти.

05 грудня 2015 року

З 05 грудня 2015 року за ініціативи Кафедри теорії та історії педагогіки почав роботу консультаційно-тренінговий Центр «Педагогічна підтримка кожній родині» («Consulting workshop centre «Pedagogical support for every family»).

За детальною інформацією звертатися до 302 ауд. Гуманітарного інституту.

01 грудня 2015 року

З 01 грудня 2015 року оголошено набір публікацій до збірника наукових праць «Педагогічна освіта: теорія і практика. Педагогіка. Психологія» (ISSN 2311-2409), який включено до Переліку наукових фахових видань України, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 17 жовтня 2012 року № 1111, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 02 листопада 2012 року за № 1850/22162, та на підставі рішення Атестаційної колегії Міністерства від 30.06.2015 року (Наказ № 747 від 13.07.2015 року).

жовтнь 2015 року

З жовтня 2015 року за ініціативи Кафедри теорії та історії педагогіки починають роботу СТУДЕНТСЬКІ НАУКОВІ СТУДІЇ "БУТИ УСПІШНИМ ПЕДАГОГОМ!». Напрями: «Скарбничка успішного педагога» (майстерність, етика, імідж), «Педагогічними стежками Києва», «Педагогічне лідерство», «Етнопедагогічні розвідки», «ІКТ та педагог» тощо. Форми роботи – рольові ігри, майстер-класи, тренінги, історико-педагогічний квест, педагогічна вікторина, дебати, круглі столи, вебінари тощо. Детальну інформацію можете отримати за адресою: м. Київ, вул. Маршала Тимошенка, 13-б (302 ауд.), тел. 485-21-39. Керівник студій – Світлана Юріївна Головчук.