Ви тут: Головна Структура Кафедри Загальноуніверситетські Кафедра теорії та історії педагогіки Міжнародна діяльність

Міжнародна діяльність

ks

РЕЗОЛЮЦІЯ спільного засідання кафедри теорії та історії педагогіки Київського університету імені Бориса Грінченка, кафедри загальної освіти та методології досліджень Факультету етнології і освітніх наук Університету Сілезії (Польща), кафедри педагогіки та освіти дорослих Педагогічного факультету Остравського університету (Чеська Республіка).

25 квітня 2016 року

Круглий стіл

«Актуальнi питання освiти та педагогiки: європейський погляд»

image0022564796

25 квітня 2016 року о 10:00 в ауд. 407 (корпус 1) відбулося засiдання круглого столу «Актуальнi питання освiти та педагогiки: європейський погляд».

В обговореннi питань щодо ролi i мiсця педагогiки в сучасному науковому знаннi, тенденцiй розвитку сучасної освiти взяли участь викладачi кафедри теорiї та iсторiї педагогiки та представники вищих навчальних закладiв Республiки Польщi та Чеської Республiки.

Модератор дискусiї: доктор педагогічних наук, професор Людмила Леонідівна Хоружа.

255.04.2016

22-23 квітня 2016 року

Завершення міжнародного проекту

«Школа: ефективного урядування: Адвокасі»

26.04.2016 266.04.2016

19 квітня 2016 року

Обговорення дій щодо подальшої співпраці

(Республіка Польша, Чеська Республіка, Україна)

19.04.2016

18-22 січня 2016 року

МІЖНАРОДНЕ СТАЖУВАННЯ З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

(Фінляндія, 18 – 22 січня)

Протягом 18-22 січня 2016 року професори кафедри теорії та історії педагогіки Людмила Леонідівна Хоружа та Світлана Олександрівна Сисоєва пройшли навчальний курс з англійської мови у Західно-Фінському коледжі та отримали Міжнародні сертифікати.

ks

10-17 жовтня 2015 року

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗА ПРОГРАМОЮ EUROPEAN STUDY PROGRAMME

10-17 жовтня 2015 року відбулося підвищення кваліфікації PARIS-STRASBOURG за програмою European Study Programme, яке було організовано URAINE-DANS-EUROPЕ. Учасником програми була доцент кафедри теорії та історії педагогіки Ольга Володимирівна Мельниченко. Програма передбачала відвідування Національної Асамблеї Франції, Державного телеканалу F1, Університету Сорбонна, а також основні Інституції Європейського Союзу у Страсбурзі - Парламент Європи, Рада Європи, Європейський суд з прав людини. Учасники пройшли тренінговий курс з основ європейської освітньої політики, зустрілися із представниками комісій з питань освіти. Було налагоджено співпрацю з керівництвом організації Uraine-Dans-Europe для можливого проходження підвищення кваліфікації викладачами кафедри та обміну студентами.

ks ks