Ви тут: Головна Структура Кафедри Загальноуніверситетські Кафедра теорії та історії педагогіки Наукова діяльність Науково-фахове видання "Педагогічна освіта: теорія і практика. Педагогіка. Психологія"

НАУКОВЕ ФАХОВЕ ВИДАННЯ "ПЕДАГОГІЧНА ОСВІТА: ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА. ПЕДАГОГІКА. ПСИХОЛОГІЯ"

Збірник наукових праць "Педагогічна освіта: теорія і практика. Педлагогіка. Психологія" вміщенно ВАК України до переліку наукових фахових видань України, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук з педагогіки (Бюлетень ВАК України № 11, 2009 р.) та психології (Бюлетень ВАК України № 7, 2010 р.)

Рекомендовано до друку Вченою радою Київського університету імені Бориса Грінченка (Протокол № 8 від 07 жовтня 2010 р.)