Ви тут: Головна Структура Кафедри Загальноуніверситетські Кафедра теорії та історії педагогіки Наукова діяльність Студентські наукові студії «Бути успішним педагогом!»

Студентські наукові студії «Бути успішним педагогом!»

СТУДЕНТСЬКІ НАУКОВІ СТУДІЇ «БУТИ УСПІШНИМ ПЕДАГОГОМ!»

17 травня 2016 року

Студентські наукові студії на тему:

«Інформація - це продукт: споживаний свідомо!»

17 травня 2016 року в 503 ауд. в рамках Фестивалю науки у Київському університеті імені Бориса Грінченка за ініціативи кафедри теорії та історії педагогіки відбулося позачергове засідання студентських наукових студій на тему: «Інформація - це продукт: споживаний свідомо!».

Модератором    заходу    (кандидат    педагогічних    наук,    доцент    кафедри    теорії    та    історії    педагогіки  Маргарита Валентинівна Козир) було презентовано інформаційні дослідницькі проекти магістрантів спеціальності «Педагогіка вищої школи» (Бровко Катерина, Піскун Інна, Сокол Ірина, Щипська Марина).

Студенти груп ФІТб-1-14-4.0д, ФІНб-1-14-4.0д, ФІНб-2-14-4.0д, ІСб-1-15-4.0д долучилися до дискусії, під час якої обговорювалися питання впливу медіа-інфорації на свідомість особистості.

177.05.2016

23 березня 2016 року

Тренінг

«Образ сучасного вчителя та викладача»

23 березня 2016 року відбувся тренінг «Образ сучасного вчителя та викладача» (у межах студентської наукової студії «Бути успішним педагогом!» Наукова платформа - Скарбниця успішного педагога).

Керівник: Тетяна Олександрівна Саврасова-В'юн, кандидат психологічних наук, доцент кафедри теорії та історії педагогіки.

23.03.2016

26 лютого 2016 року

Педагогічна вікторина «ЕТНОПЕДАГОГІЧНІ РОЗВІДКИ»

26 лютого 2016 року у межах студентської наукової студії «Бути успішним педагогом!»  відбулася педагогічна вікторина «ЕТНОПЕДАГОГІЧНІ РОЗВІДКИ».

Керівник - доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри теорії теорії та історії педагогіки Л.Б.Паламарчук.

299.03.2016

04 грудня 2015 року

Історико-педагогічний квест

«КИЇВСЬКИМИ СТЕЖКАМИ БОРИСА ГРІНЧЕНКА»

04 грудня 2015 року за сприяння Кафедри теорії та історії педагогіки та Науково-дослідної лабораторії грінченкознавства у межах студентської наукової студії «Бути успішним педагогом!» (наукова платформа «Педагогічними стежками Києва») відбувся історико-педагогічний квест «КИЇВСЬКИМИ СТЕЖКАМИ БОРИСА ГРІНЧЕНКА», у якому взяли участь 35 студентів. Команди: «Грінченківці з Русанівки» (Педагогічний інститут), «Дао» (збірна команда Гуманітарного інституту та Інституту суспільства) та команда «Родичі» (студенти ІІ курсу групи ФВб-1-14-4.0д Гуманітарного інституту).

Із вітальним словом до учасників звернулася молодший науковий співробітник НДЛ грінченкознавства О. В. Бурко.

Учасники квесту мали пройти 4 станції, виконавши низку завдань. Кожна квест-станція була пов’язана з життям і діяльністю Б. Грінченка. Першою усі завдання виконала команда «Дао». Вітаємо переможців!

Нагородження учасників відбувалося у залі засідань Вченої ради Університету. Усі студенти отримали від проректора з навчально-методичної роботи О. Б. Жильцова сертифікати учасників, грамоти та солодкі подарунки.

ks ks