Ви тут: Головна Структура Кафедри Загальноуніверситетські Кафедра української мови Архів подій

Архів подій

Надійшов лист вдячності за проведення соціального проекту "З Києвом і для Києва"

nagorodgenna

Drobotenko1 Drobotenko2

7 травня 2015 року о 13:40 – Дроботенко Валентина Юріївна, кандидат філологічних наук, доцент кафедри провела відкрите лекційне заняття із дисципліни «Сучасна українська мова та практична стилістика» на тему «Стилістичний потенціал числівника».

56

24   квітня 2015 року старшим  викладачем Александровою Валентиною Федорівною було проведено  відкрите заняття із дисципліни "Сучасна російська мова з практикумом"  на тему «Дієслово» для студентів 1-го курсу спец. «Початкова освіта».

Присутні на занятті члени кафедри української мови відзначили, що робота  студентів  із засвоєння  теоретичного та практичного  матеріалу з  такої складної  теми як дієслово з  курсу «Сучасна російська мова з практикумом» була  дуже змістовною, насиченою різноманітними видами вправ,  завданнями  з орфографічного практикуму та культури мовлення. Студенти-першокурсники  досить вправно  виконували тести,  морфологічний розбір дієслова як  частини мови , визначали його синтаксичну роль у реченні, добирали прислів’я та приказки про дієслово зі словників тощо. Заняття пройшло динамічно, на досить високому науковому та професійному рівні.

9 квітня 2015 року проведено відкрите лекційне заняття з дисципліни «Культура усного та писемного мовлення», де викладач Ольга Олександрівна Захарчук-Дуке презентувала групі ІІ курсу (українська філологія) тему цікаву та актуальну нині - «Культура мовлення», до якої активно долучалися студенти зі своїми творчими проектами. На лекції присутнім був професорсько-викладацький склад кафедри.

Dyke 1Dyke 2Dyke 3Dyke 5Dyke 6Dyke 7

9 квітня 2015 року відбулася висадка квітів до Великодня. Долучилися до акції викладачі кафедри та студенти-першокурсники!

P.SЩиро вдячні Доценко О. Л. за квіти для висадки!!!

rose1rose2rose3rose4rose5

Під час святкування Дня студента, кафедра української мови брала активну участь у підготовці до проведення та вітання студентського колективу. Безпосереднім учасником й організатором концерту був Караман Станіслав Олександрович, а також до привітань долучилися викладачі кафедри: Караман Ольга ВолодимирівнаГорошкіна Олена Миколаївна  Захарчук-Дуке Ольга Олександрівна; студентка Інституту мистецтв - Анастасія Шергіна (керівник - Шаповалова Рімма Геннадіївна); учениця колежу імені Василя Сухомлинського.

Den styd 1Den styd 2Den styd 3Den styd 5Den styd 6Den styd 7Den styd 8Den styd 9Den styd 11Den styd 12

23 - 24 жовтня 2014 р. проходила Всеукраїнська конференція в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини (м. Умань) "Розвиток національно-мовної особистості в умовах неперервної освіти: надбання, реалії, перспективи". Учасники: профеор Караман Станіслав Олександрович, аспіранти Діденко Наталія Миколаївна й Токар Іванна Петрівна, магістрант Шкавро Володимир.

1 11 21 31 41 51 61 7

2 - 3 жовтня 2014 року у м. Переяслав-Хмельницький проходила ІІ міжнародна науково-практична конференція "Теоретична і дидактична філологія: надбання, проблеми, перспективи розвитку" в ДВНЗ "Переяслав-Хмельницький державний педагогічний інститут імені Григорія Сковороди", де брали участь викладачі та аспіранти Київського університету імені Бориса Грінченка, а також науковці України та зарубіжжя.

DSC 0831DSC 0857DSC 0853DSC 0878DSCN0228DSC 0943DSC 0886DSCN0252DSCN0249