Ви тут: Головна Структура Інші підрозділи Інститут кураторів Методичні семінари кураторів

Реорганізація Гуманітарного інституту

На підставі рішення засідання Вченої ради від 26 травня 2016 року структурний підрозділ трансформується шляхом поділу на:

 

Методичні семінари кураторів

 

kurator

 

  24 вересня відбувся перший семінар кураторів та студентських координаторів в новому навчальному році. З вітальним словом до присутніх звернулася в.о. директора ГІ Єременко Олена Володимирівна. Заступник директора з соціально-гуманітарних питань Волошук Л.В. у вступному слові до виступу завідувача НМЦ розвитку культури лідерства Зеленюк О.А. звернула увагу присутніх на Програму розвитку Київського університету імені Бориса Грінченка 2013-2017 рр., в якій, зокрема, на 4-ій сторінці зазначено, що основне покликання університету спрямоване на організацію роботи на засадах корпоративної культури лідерства-служіння. О А. продовжила  думку і окреслила місію університету, візію, цінності корпоративної культури. Керівник інституту кураторів Порошина В.Д. визначила роль куратора в організації діяльності студентів. У семінарі взяли участь керівники навчального та виховного відділів, які розповіли про організацію навчання та розвитку креативної складової студента. А голова студентської ради Гуманітарного інституту Олена Головченко ознайомила присутніх з діяльністю органів студентського самоврядування. Присутні високо оцінили роботу студентських координаторів і висловили їм подяку.

 

zagal

 на фото: заступник директора з соціально-гуманітарних питань Волошук Л.В. звертається до присутніх з вітальним словом

 

porohuna

на фото:керівник інституту кураторів Порошина В.Д

 

zelenuk

на фото: завідувач НМЦ розвитку культури лідерства Зеленюк О.А.

 11

 

29 жовтня відбувся другий  семінар кураторів та студентських координаторів у новому навчальному році. Заступник директора з соціально- гуманітарних питань Волошук Л.В. привітала всіх присутніх  з початком роботи та представила Cлишак  Євгенію Родіонівну ,  майора  міліції у справах неповнолітніх Оболонського району , яка надала інформацію про основні профілактичні заходи правопорушень серед студентської  молоді, практичні рекомендації поведінки в конфліктних ситуаціях та із задоволенням відповіла на запитання кураторів та студентів.
Нощенко Анатолій Андрійович голова Ради воїнів-інтернаціоналістів кубинців Оболонського району розповів про подробиці військових дій на Кубі(операція «Анадир») та основні напрями співпраці з Гуманітарним інститутутом  Київського Університету імені Бориса Грінченка. Не залишились без розгляду і питання здоров’я , Лисак Любов Василівна , лектор Київського міського центру здоров’я провела лекцію та  ознайомила з профілактикою гострих респіраторних захворювань та грипу , клінічними ознаками та основними методами лікування. Завершився  методичний семінар кураторів презентацією методиста відділу виховних технологій Мотузинської М.В. на тему : «Благодійність – наше кредо».

IMGP4306

На фото: Волошук Л.В. , заступник директора з соціально- гуманітарних питань 

IMGP4310

На фото: Cлишак  Євгенія  Родіонівна , майор  міліції у справах неповнолітніх Оболонського району

IMGP4318

На фото: Нощенко Анатолій Андрійович , голова Ради воїнів-інтернаціоналістів кубинців Оболонського району

IMGP4323

На фото: Лисак Любов Василівна, лектор Київського міського центру здоров’я

IMGP4312

На фото: учасники методичного семінару кураторів

d2

IMGP5619

На фото :Погребняк Інга Василівна ,кандидат філологічних наук ,старший викладач кафедри української літератури ,

компаративістики та соціальних комунікацій.

IMGP5628

На фото : Лашко Михайло Васильович молодший науковий співробітник НДЛ грінченкознавства.

IMGP5608

На фото: куратори академічних груп

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Структура Інші підрозділи Інститут кураторів Методичні семінари кураторів