Ви тут: Головна Структура Інші підрозділи Інтернет-прес-центр (віртуальний) Про підрозділ

Про підрозділ

Інтернет-прес-центр Гуманітарного інституту є віртуальним підрозділом, працівники якого відповідають за наповнення інформацією порталу Гуманітарного інституту.

Якщо Ви хочете подати інформацію до публікації на порталі або маєте запитання або поради стосовно функціонування порталу, Ви можете звернутися особисто до одного з представників Інтернет-прес-центру. Інформація до публікації може бути подана у файлах форматів .doc, .rtf, .txt, .jpg, .gif та .png. УВАГА: всі графічні зображення мають бути в окремих файлах.