Ви тут: Головна Структура Інші підрозділи Науково-дослідна лабораторія літературознавства Архів подій

Архів подій

У рамках діяльності науково-дослідної лабораторії літературознавства в п'ятницю, 07 грудня 2012 року, відбулася відкрита лекція доктора філології, професора, керівника кафедри україністики Вроцлавського університету Аґнєшки Матусяк. Лекція була присвячена маскулінному дискурсові в сучасній українській літературі. Цю тему авторка представила на прикладі творчості Сергія Жадана, одного з найвідоміших українських письменників молодого покоління. Лекція проф. А.Матусяк викликала жваву дискусію присутніх магістрантів і викладачів. Модератором зустрічей є Завідувач НДЛ літературознавства професор Я.Поліщук.

Гості з білостоку

Впродовж тижня, від 30 травня до 6 червня 2013 року, Гуманітарний інститут разом із НДЛ літературознавства Київського університету імені Бориса Грінченка приймали закордонну делегацію викладачів та аспірантів Білостоцького університету (Польща). Візит відбувся у рамках офіційної угоди між навчальними закладами. Студенти та викладачі інституту мали змогу поспілкуватися із закордонними колегами, залучити їх до проведення інститутських заходів та обмінятися досвідом у галузі літературознавства та міжкультурної комунікації.

Учасник делегації - доктор філології Ґжеґож Червіньскі

Екскурсія для студентів інституту та гостей у Пирогові